2016 Düğün Makyajı

2016 Düğün Makyajı
6 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 2.096 kez okundu.

2016 Düğün Makyajı
Her gelin adayı düğününde en güzel olmak için oldukça fazla çaba gösterir. Özellikle gelinlik ve makyaj konusuna büyük bir titizlikle yaklaşırlar. Her yıl moda ve isteklere göre değişen düğün makyaj türleri önümüzdeki yılda oldukça iddialı ve şık modeller ile karşımıza çıkıyor.2016 düğün makyajı modellerinde oldukça fazla model ve seçenek gelin adaylarının beğenisine sunulmaktadır.

2016 düğün makyajında nasıl farklılıklar var?
2016 düğün makyajında genel itibariyle bir sadelik ve doğallık hâkim diyebiliriz. Tabi ki çok iddialı modeller ve şık makyajlar var ancak doğallık bu yıl gibi önümüzdeki yılda gelin adayları tarafından çok tercih edileceğe benziyor. Sadelik ve şıklığı makyajlarıyla tamamlamak isteyen gelin adaylarının beğenisine onlarca düğün makyajı sunulmuştur.

Tesettürlü gelinlikler için makyaj modelleri nasıl?
Onlarca makyaj modelinin yanında tesettürlü giyinmeyi tercih eden gelin adayları içinde oldukça fazla çeşit olduğunu söyleyebiliriz. Ancak bu makyaj türlerinde biraz daha gösterişli modeller tercih ediliyor.2016 düğün makyajı için önemli yıllardan biri olabilir. Çünkü diğer yıllara göre oldukça fazla çeşit makyaj modelinin eklenmesi bekleniyor.

Esmer Gelin Makyaj Modelleri
Esmer gelinler diğer gelinler gibi her makyajı tercih edemez tenleri daha koyu olduğundan koyu rengi mümkün olduğunda açmak gerekir tabi ki dozu fazla artırmadan. Esmer bayanlar gözlerine gri tonlar uygulayabilir pembe tonları da deneyebilirler. Düğün gününden önce mutlaka tercih edeceğiniz makyaj modelini uygulayın eksik yönlerini yenileri ile deneyerek değiştirin. Ten renginiz koyu olduğundan açmak için fondöten kullanabilirsiniz bir veya 2 ton kullanmanız yeterli olacaktır. Ruj seçimini ise mürdüm tonlarından seçebilirsiniz. Düğün ve özel günlerde sade ve doğal olan daha çok ilgi çekmektedir. Gelinlerin yanı sıra erkeklerde yeni nesil düğünlerde sakal traşı olmak yerine sakallı modelleri tercih etmektedirler.

Her tarz ve her kesimden gelin adayının ihtiyacını karşılayacak modellerden size en yakışan modeli seçebilirsiniz. Ayrıca size yakışan bir model seçmeniz yüzünüzü iyi tanımanızdan geçmektedir bu nedenle kendinizi iyi tanımanız ve karakterinizi bilmenizde doğru makyaj modeli seçmeniz konusunda size oldukça yardımcı olacaktır. Sizlerde doğru makyaj modelini seçerek düğünün en güzel kadını olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
800-ve-900-Kalorilik-Diyet-Listesi
800 ve 900 Kalorilik Diyet

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
Fazla Spor Yapmak
Fazla Spor Yapmanın Vücuda Zararları

Kapat