2016 Gelin Makyajı Örnekleri

2016 Gelin Makyajı Örnekleri

Gelinin gelinliği kadar bu gelinlik üzerine takacağı aksesuarlar da çok önemli. Gelinliğinizi en asil şekilde tamamlamanız gerekiyor. Bunlardan birinci sırada gelin makyajı geliyor. Sizler için bir çok gelini yakından inceledik ve en çok hangi tercihler yapılıyor, hangi ten rengine hangi makyaj teknikleri uygulanıyor hepsini Gelin Makyajı Örnekleri makalemizde bir araya getirdik. 2016 gelin makyajı için en önemli ipuçlarından biri ten renginize göre makyaj yapmanızdır. Diğer önemli nokta ise göz renginize göre makyaj yapmaktır. Gelin bu önemli noktaları inceleyelim.

Ten Renginize Göre Makyaj Yaptırmalısınız

Makyaj yaparken ten renginizi de göz önünde bulundurmalı ve seçimlerinizi bu şekilde yapmalısınız.Ten renginize göre yaptıracağınız makyaj sizi günün prensesi yapacak.

en özel 2015 Gelin Makyajı

Açık Tenli Bayanlar İçin

Eğer açık bir tene sahipseniz açık tenli bayanlar için bronz renk bir far ve eyeliner ile kendine ihtişam katılmış bir göz makyajı, şeftali tonlarında tercih edilen ruj ve allıklar sizi en güzel görünüme sokacaktır.Teninizin açık renkli olmasından dolayı yapacağınız makyaj aşırıya kaçmamalı ve dengeyi iyi ayarlamalısınız.

Buğday Tenli Bayanlar İçin

Buğday tenli bayanlar için ise kahverengi ve altın tonlarında tercih edilen ve eyeliner ile kendine ihtişam katılmış göz makyajı, pembe ve açık pembe tonlarında tercih edilen rujlar ve allıklar sizi en tatlı görünüme sokacaktır.

Esmer Tenli Bayanlar İçin

Esmer tene sahip bayanların makyajlarına biraz özen göstermesi gerekiyor. Esmer tenli bayanlar için renkli bir göz makyajı yanı sıra tercih edilen bir eyeliner ve pembe ruj ve allıklarla tamamlanabilir.

Göz Renginize Dikkat Edin

Makyaj yaptırılırken ten renginize oldukça önem göstermelisiniz, bunun yanında en önemli unsurlardan biri de kesinlikle göz rengidir. Siz de 2016 yılının renklerine uyumlu bir makyajını gelin makyajınızda kullanabilirsiniz. 2016 gelin makyajı, sizi en özel ve güzel göstermeye yetecek.

2016 Gelin Makyajı Örnekleri foto Galeri

Bu yıl ve önümüzdeki yılda en çok tercih edilmesi beklenen gelin makyaj örneklerini sizler için Gelin Makyajı Örnekleri foto Galerimizde bir araya getirdik, örnek modellere bakarak sizlerde aklınızda ki makyajı yapmak için ön fikir edinmiş olacaksınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
Kilo Verememenin Nedenleri
Kilo Verememenin Nedenleri

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
ayak-bakımı-3
Ayak Bakımı için Püf Noktalar

Kapat