2016 Gelin Makyajları

2016 Gelin Makyajları
1 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 6.288 kez okundu.

2016 Gelin Makyajları

Genç kızların en büyük hayallerinin gerçekleştiği gün düğün günleridir. Bu yüzden en güzel olmaları gerektiklerini düşünürler. Gelinliği, gelin saçı ve gelin makyajı ile göz kamaştırıcı olmak isterler.

2016 gelin makyajı ise sadeliği ve pastel tonlarıyla önümüzdeki sezon ön plana çıkıyor. Özellikle göz makyajı pastel tonları ve toprak tonlarıyla göz kamaştırıyor. Kahverengi ve pudra renkleri öne çıkanlar arasında. Rujlarda ise açık renkler pembe ve ten rengi secimler arasında olabileceği gibi koyu renklerde hala vazgeçilmezler arasında.

Gelin Makyaj ModelleriÖzellikle kırmızı ve bordo renkleri gelin adaylarının vazgeçilmezi diye biliriz. Gelin adayları için benim önerim toprak tonlarında bir göz makyajı siyah kalın çekilmiş bir eyeliner kahverengi tercihimdir ki bu sene çok ön plandaydı bordo rujla da tamamlanırsa şahsi fikrim kusursuz olur. 2016 gelin makyajın da zaten bu renkleri ön planda göre biliriz.

Gelin MakyajıDüğün gününüzde kötü bir sürpriz ile karşılaşmak istemiyorsanız ki gelin adaylarının en büyük kâbusudur mutlaka öncesinde kuaförünüze mutlaka gidin ve prova isteyin çünkü her renk her tene maalesef ki uyumlu olmuyor. Bu yüzden öncesinde mutlaka prova şart diyorum. Kuaförünüzün söylediklerini ve önerilerini de mutlaka göz önünde bulundurun derim.

Geçmişten gelen esintiler bugünlere kadar geliyor o yüzden 2016 da bu esintileri görmek mümkün. 1980 li yıllardan gelen sadeliğin asaleti dönem dönem tazeliğini koruyor. 2016 ise bu dönemin en üst seviyede yaşanacağı yıllardan bir tanesi olacak. Çünkü hem gelinlikte hem makyajda hem de gelin saçında 1980 li yılların modellerini sıkça göreceğiz.

2016 Gelin MakyajlarıGelin adayları için en büyüleyici en çarpıcı ve çok konuşulan bir makyajın sırrı 2016 da pastel tonlarından ve sadelikten geçiyor. Kahve tonları gözlerde kusursuz dururken ten rengi rujlarla dudaklarınızı kusursuzlaştırın. Pudra tonlarında allık secimi ile mükemmelliğe ulaşın.

Son olarak sunu unutmayalım ki o gün sizin gününüz her ne olursa olsun gülmeyi ve gülümsemeyi unutmayın. Çünkü en kusursuz makyajdan bile daha güzel olan gülümsemektir. Kim ne derse desin onların ne dediği değil sizin nasıl hissettiğinizdir. O yüzden hayatınızdan gülümsemeyi eksik etmeyin mutlu bir evlilik geçirmeniz dileği ile…

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
sandal-agaci-yagi-faydalari
Sandal Ağacı Yağı Faydaları

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
Peeling Yapımı
Peeling Nasıl Yapılır?

Kapat