2016 Nişan Saç Modelleri

2016 Nişan Saç Modelleri

Nişan törenleri erkekler için fazla heyecan verici olmayabilir ama genç kızların küçüklükten beri hayallerinin gerçek olmasıdır. Evliliğe doğru atılan bu ilk adımın çok önemli olması ve herkesin gözünün sizin üzerinizde olmasından dolayı daha özen göstermek istersiniz. Birde video ve fotoğraf çekimlerinin yapılacak olması bu günün ileride izleme imkanı bulacağınız için güzel olmak istersiniz seçim yaptığını elbise modeli kadar saç modelinizin önemi de yüksektir.

Her sene çıkan yeni tasarımlar kadar saç modelleri de değişim göstermektedir. Peki ama nasıl bir saç modeli tercih edilmeli ? Seçeceğiniz saç modeli elbiseleriniz ile de uyumlu olmalıdır, eğer elbise modelinizi seçtiyseniz saç modeline de karar verebilirsiniz. Size fikir verme açısından birkaç modeli foto galeri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

2016 nişan saç modellerini nerede yaptırabilirim?
Bu saç modellerini öncelikle internet veya dergiler üzerinden bir araştırma yaparak ön fikir edinebilirsiniz. Daha sonra seçmiş olduğunuz modeli kuaförünüze giderek yaptırabilirsiniz.

2016 da nişanlarda hangi saçlar moda olacak?
Bu sene en çok tercih edilen saçlar topuz ve kabarık saç modelleri olmuştur. 2016 yılında ise biraz daha doğal saçlar ön plana çıkacaktır. Bir çok ünlü isimin tercih edeceği modelleri de yakından incelemelisiniz farklı bir model denemek istiyorsanız bunu nişan gününden önce mutlaka denemelisiniz son gün bir aksilik yaşanmaması için.
Ten Renginize Göre Saç  Rengi
Seçtiğiniz modelin yanı sıra saçınız renk tonu da oldukça önemlidir. Size yakışan en iyi saç rengini tercih etmelisiniz bu şekilde etkin bir rengi güzel bir şık saç modeli ile birlikte kullandığınızda daha eşsiz bir model elde edeceksiniz. Saç rengi seçerken ten renginizi iyi tanımalı ve tercihlerinizi de bu doğrultuda yapmalısınız.

  • Koyu ve esmer tenli kişilerde koyu saç renkleri daha iyi durmaktadır.
  • Eğer Sarı cilt tonuna sahipseniz koyu kestane gibi koyu ve zengin renkleri kullanabilirsiniz.
  • Açık tenli kişilerde her tülü saç modelini deneyebilirsiniz.
  • Pembe ten rengine sahip kişilerde  nötr tonları tercih edebilir. Bu kişiler için Çikolata kahve, bej sarışın tavsiye ediyoruz.

2016 Nişan Saç Modelleri Foto Galeri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
sivilce-lekeleri-icin-maske
Sivilce Lekeleri için Maskeler

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
bitkisel-yollar-ile-sihil-tedavisi
Bitkisel Yollar ile Siğil Tedavisi

Kapat