2016 Oje Modası

2016 Oje Modası
21 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 3.021 kez okundu.

2016 Oje Modası

Antik dönem mısırlılara kadar giden ojenin tarihçesi o zaman da sosyal ve toplumsal statüyü belirlerken, günümüz kadınları içinde fazlasıyla önemli bir yer arz etmektedir. Öyle ki vazgeçilmez kozmetik ürünleri olan ojeler gün geçtikçe belli renkler ve mevsimsel dönemlere göre renk ve farklı oje tasarımlarıyla dikkat çekmekte.

Peki 2016 Oje modası daha çok hangi trend renkler üzerine bu sezon kurulmuş durum da? Sizin için bu sezona damgasını vuracak ve en çok tercih edilen makyaj trendlerini sizler için bir araya getirdik. Bu sene hangi renkler ön plana çıkacak hep birlikte göz atalım.

Kiremit Rengini andıran yanık turuncu oje, kış aylarında oldukça soğuk kış mevsimlerinde hem içinizi ısıtacak hem de karşınızdaki insanların dikkatini çekebilecek renker olma konusun da 2016 yılında moda olmuş durum da.

Oje Modası2016 kozmatik dünyasın da mor renkler kendini göstermişken, mor oje de bu konu da üstüne düşen görevi yapmış bulunmakta. Koyu mor yada morun her tonu bu dönem önemli bir yer edecek gibi görünüyor bayanların tırnaklarında.

Diğer dikkat çeken renklerden biri de metallik tonlardaki gri oje. Çok fazla günlük yaşam içerisinde kullanılabilecek renk olmasa da özel günler de kullanabileceğiniz güzel bir renk olma konusun da gayet ısrarcı.

Kestane rengi, kış aylarında kullanabileceğiniz karşı taraf ve sizin için oldukça cezbedici renkler arasında. Ayrıca koyu renk tonundaki ojeler içerisinde alternatif bir renk olma açısından önemli.

Lacivert oje 2016 yılında trend olma ısrarında devam etmekte. Özel günlere katılım da size katacağı hava, ciddiyetiyle ortama uyum sağlamada yabancılık çekmeyecek.

Ojenin de yazı kışı, trendi olur mu demeyin! Belli dönemler de belli renkler diğerlerine oranla daha baskın olabiliyorlar. Özellikle bu sene ki kış ayların da daha mat ya da koyu tonlar ve nude tonlar dikkat çekerken, bu sene ki yaz ayların da pastel tonlarla karşılaşmamız fazlasıyla mümkün.Sizlerde tercih ettiğiniz ojelerde 2016 modasına uyarak daha trend bir görünüme kavuşabilirsiniz. Diğer güzellik ve makyaj ürünlerimiz için diğer kategorilerimize göz atabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
Stres Durumlarında Yemek Yeme İhtiyacını Nasıl Engelleriz
Stres Durumlarında Yemek Yeme İhtiyacını Nasıl Engelleriz?

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
boyun-sarkmasini-onlemenin-yollari
Boyun Sarkmasını Önlemenin Yolları

Kapat