3 Günde 5 Kilo Verdiren Diyet Listesi

3 Günde 5 Kilo Verdiren Diyet Listesi
31 Mart 2016 tarihinde eklendi, 2.592 kez okundu.

3 Günde 5 Kilo Verdiren Diyet Listesi

Önce kendinize şunu sorun. Nasıl bir vücuda sahip olmak istiyorum? Hangi vücut hatlarına sahip olursam daha çok mutlu olurum? Her şeyden önce sigarayı bırakmak gibi düşünün. Eğer sigara bırakmayı beyninizde bitirmezseniz kesinlikle o sigarayı bırakamazsınız. Zayıflamak istediğinizi beyninize kabul ettirmek zorundasınız. Eğer yok ben arada kaçamak yaparım. Azıcık şundan, azıcık bundan yerim diyorsanız, bu işe en başta hiç bulaşmayın derim.

Diyet listenizin başköşesine suyu oturtun. O orada durmayacak tabii. Onu gördüğünüz, hatırladığınız her fırsatta tüketin. Günlük su tüketiminizin yaklaşık olarak 2,5 litre olmasına önem verin.

3 Günde 5 kilo verdiren diyet listesi şu şekilde belirtilmektedir. Bol bol yeşillik tüketilmeli. Bol yeşilliklerden oluşan salatanızı gün içerisinde istediğiniz kadar tüketebilirsiniz. Öğün aralarında açlık hissi başlamadan 1-2 cevizle bastırmalı sınız. Meyve tüketimine son derece önem verilmeli, yemeklerden hemen önce ve yemeklerden hemen sonra kesinlikle tüketilmemelidir. Hem bu şekilde meyvenin vitaminini vücut alamamakta, hem de kilo almanızı sağlamaktadır.

Bu noktada Türk milletinin olmazsa olmazı olan kızartmalara veda etmeniz gerektiğini unutmayın. Buharda pişirilmiş sebzelerden oluşan öğle yemeklerinizi rahatlıkla tüketebilirsiniz. Diyetiniz esnasında ve sonrasında içki ve sigarayı hayatınızdan bütünüyle çıkartın. Doğru beslenmek, düzenli spor yapmak ne kadar önemli ise düzenli uyumakta bunlar kadar çok önemli. Yani her şeyin düzenli olanı makbuldür. Düzen oldu mu zayıflamak çok daha kolay olacaktır.

Zayıflamak isteyen kişilerin yaptıkları en büyük hataların başında aç kalmak geliyor. Aç kalırsanız elden ayaktan düşersiniz ve yapmanız gereken sporu yapamazsınız. Spor derken ağır spordan bahsetmiyoruz, düşük ve orta derece metronomda yürüyüşler zayıflamanız için çok önemli. Mümkünse güne başlamadan her sabah bol oksijenli orman yürüyüşü size çok iyi gelecektir.

3 Günde 5 Kilo Verdiren Ender Saraç Diyeti

Sabah: 1 bardak şekersiz çay, 1 dilim yağsız beyaz peynir, sirkeli yeşillik salatası, 1 dilim kepekli ekmek

Ara öğün: 1 küçük yeşil elma, yarım kase kaymaksız köy yoğurdu

Öğle: 1 kase sebze çorbası, yarım porsiyon balık veya tavuk eti, yeşillik salatası, 1 yeşil elma

Eğer ikindi vakti acıkırsanız 1 küçük paket diyet kraker tüketebilirsiniz.

Akşam: 1 kase sebze çorbası, yeşillik salatası, 3-5 tane şeker oranı düşük bol sulu meyve

Eğer uyumadan önce acıkırsanız 1 kase yağsız köy yoğurdu tüketebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
Göğüs Dikleştirmenin Yolları
Göğüs Dikleştirmenin Yolları

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
Fit yaza merhaba
Fit yaza merhaba!

Kapat