Ameliyatsız Burun Estetiği

Ameliyatsız Burun Estetiği
4 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 1.826 kez okundu.

Daha estetik görünen, aynaya baktığınızda sizi daha çok mutlu eden ve sizi görünümü ile tatmin eden bir burna sahip olmak istiyorsunuz ancak burun yaptırmak için de ameliyat masasına yatmak istemiyor musunuz? Ameliyat korkunuzu atlatmak için yapılan teknolojik gelişmeler, artık ameliyatsız burun estetiğinin kapılarını açıyor. Yüz gençleştirme uygulamalarında sıkça kullanılan dolgular, artık diğer estetik müdahalelerde de kullanılmaya başladıkça, burun estetiğinin de ameliyatsız olarak gerçekleşmesi mümkün hale geliyor. Kolay ve cerrahi operasyonlar gibi değil, geri dönüşü olan bir yöntem sunan ameliyatsız burun estetiği uygulamaları, hem ameliyattan korkanlara hem de dolgu ile daha doğal bir estetik burun görünümüne sahip olmak isteyenlere hitap ediyor.

Üstelik bu yöntemler, ameliyat ile yapılan cerrahi müdahaleler gibi iş gücü kaybı ya da hastanede istirahat gibi sorunları da beraberinde getirmiyor. Ortalama 15-20 dakika gibi kısa bir sürede yapılan dolgu işlemlerinde genel anestezi de gerekmiyor. Bu da, ameliyatsız burun estetiğinin tercih edilmesinde etkili olan faktörler arasında yer alıyor. Ameliyatsız burun estetiği; genellikle burunda bulunan kemerin görünürlüğünü azaltmak, burun sırtını kaldırmak ya da burun ucunu kaldırmak için tercih ediliyor. Üstelik yalnızca 15-20 dakika süren ve lokal anestezi ile yapılan bu uygulama sonrasında günlük hayatınıza hemen dönebiliyorsunuz. Burunda bulunan asimetrikler, burun askılama işlemi ve burundaki eğrilikler de yine cerrahi müdahalelere gerek kalmadan gerçekleştirilebiliyor.

Burun ucunda gülerken düşme görülebiliyor. Bu durumdan şikayetçi olan bay ve bayanlar için ameliyatsız burun estetiği, pratik ve kullanışlı bir çözüm sunuyor. Ancak bu uygulamalar her burunda ya da her şikayet için uygulanamıyor. Bunun için, bu estetiğin size uygun olup olmadığını öğrenmek için önceden muayene olmanız gerekiyor. Muayene sırasında, istediğiniz işlem için uygun görülürseniz, işlem kısa bir süre içinde gerçekleştirilebiliyor. Botoks ve dolgu ile gerçekleştirilen ameliyatsız burun estetiklerinde kalıcılık yaklaşık 1 yıl kadar sürüyor. Düzenli olarak yapıldığında, yapılan işleme bağlı olarak bu süre daha da uzayabiliyor. Ameliyatsız burun estetiği ile, sihirli ve küçük dokunuşlarla siz de daha güzel ve daha şekilli bir burna sahip olabilirsiniz…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
selulit-icin-maske
Selülit için Maskeler

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
saglikli-yasam-onerileri
Sağlıklı Yaşamak İçin 4 Öneri

Kapat