At Kılı Fırçası Ne İşe Yarar?

At Kılı Fırçası Ne İşe Yarar?
18 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 5.241 kez okundu.

Selülitlerle başınız dertte ya da selülitlerle daha oluşmadan mı baş etmek istiyorsunuz? Yaz ayları yaklaşıyorken, önleminizi erkenden alın. Banyodayken yapacağınız birkaç küçük uygulama ile, selülitlerle vedalaşın. Eda Taşpınar’ın önerdiği at kılı fırçası, selülitler için evde uygulanabilecek en iyi yöntemlerden biri. Bildiğiniz üzere selülit, kan dolaşım probleminden kaynaklanıyor. Bu at kılı fırçası, soğuk su ile birlikte kan dolaşımının hızlanmasına yardımcı oluyor. Günde iki kez, soğuk su ile selülitli bölgelere birkaç dakika masaj yaptıktan sonra, kan dolaşımını daha da hızlandırmak ve selülitlerle savaşmak için, at kılı fırçasını deneyebilirsiniz. Etkisini arttırmak için, beraberinde serum ile birlikte kullanabilirsiniz.

Kusursuz bacaklara sahip olmanın yolu, kan dolaşımını hızlandıran at kılı fırçasından geçiyor. Sert kılları ile aynı zamanda peeling görevi de gören bu fırçayı Eda Taşpınar markası adı altında satın almak isterseniz, Gratis ve Watsons gibi marketlerde 39 TL’ye bulabilirsiniz. Tabi bu fırça ne yazık ki tek başına maksimum etki sağlamıyor. Beraberinde bolca su içmeli, hareket etmeli, meyve ve sebze ağırlıklı beslenirseniz, bu fırçanın etkisini çok daha fazla göreceksiniz. Duş sırasında önce sıcak, daha sonra soğuk su ile selülitli bölgeleri yıkayıp şok etkisi yaratın. Böylece bacaklardaki kan dolaşımı artmaya başlayacak. Daha sonra duştan çıkıp kurulandıktan sonra, bu kez de sorunlu bölgeleri at kılı fırçası ile fırçalayıp dolaşımı daha fazla arttırın.

Bu fırça ile birlikte, çok sorunlu bir cildiniz varsa selülit giderici çorabı da kullanabilirsiniz. Öğleden önce ve öğleden sonra, 5’er dakika günde 2 kez bu çorabı giyerek selülit tedavinizi destekleyin. Bunlara ek olarak selülit giderici krem, maske ve serumlar da tercih edebilirsiniz. At kılı fırçası, kan dolaşımını hızlandırarak selülitlerle olan savaşınızda en büyük yardımcınız olacak. Sosyetik güzel Eda Taşpınar’ın kendi adını taşıdığı markası ile piyasaya çıkardığı ve %100 at kılından oluşan bu fırça, selülitsiz bacaklara kavuşmak için ideal. Bu fırçayı, selülit probleminiz olmasa bile, oluşumunu engellemek için kullanabilirsiniz. Maksimum etki için, sorunlu bölgelere at kılı fırçası ile 5 dakika kese yapmanız yeterli.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
Erkekler için bakım
Erkekler İçin Cilt Bakımı

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
uyku-güzellik-3
Uyurken Güzelleşmek İster Misiniz?

Kapat