Bakım Tüyoları

Bakım Tüyoları
23 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 1.544 kez okundu.

Eğer göz alıcı ve bakımlı bir görünüme kavuşmak istiyorsanız, o zaman tepeden tırnağa kadar kendinize özen göstermeniz gerekiyor. Bakımsız eller, taranmamış ve elektriklenmiş saçlar, kuru bir ten gibi kötü görünüme yol açan etkenler sizin güzelliğinize gölge düşürecektir.

bakım-tüyoları-2
Bakımınıza ilk olarak ellerinizden başlamanız gerekiyor. Aynı zamanda da sizi gün boyu taşıyan ayaklarınıza da aynı şekilde özenli davranmanız gerekecektir. Bir kadını en güzel gösteren yerlerinden biri de kuşkusuz ki güzel ve bakımlı saçlarıdır. Her kadının dolgun, sağlıklı, parlak ve bakımlı bir saça sahip olması gerekir. Çünkü bu şekilde güzelliğine güzellik katabilir ve oldukça bakımlı bir görünüme sahip olabilirsiniz. Vücut tipinize ve yüz şeklinize en uygun saç modeline kavuşarak; saçlarınıza gerekli olan tüm bakım ve yıkama işlemlerini yapmanız gerekir. Böylece sizde bir ortama girdiğiniz zaman dolgun ve parlak saçlarınız ile göz kamaştırıcı olacaksınız. Düzenli olarak saçlarınıza bakım yapmayı ve onları tarayarak şekillendirmeyi ihmal etmeyin. Aynı zamanda bakımlı görünmenize yardımcı olan en büyük faktörde yüzünüzü şekillendiren kaşlarınızdır. Eğer yüz tipinize uygun olmayan bir kaş modelini tercih ederseniz, bu sizi bakımsız göstermeye neden olabilecektir. Kaşlarınızı düzenli olarak ve yüzünüze uygun bir şekilde aldırmalı ve kaş taraması yaparak; bakımlı bir görünüm sağlamalısınız. Cildiniz tüm vücudunuzu adeta bir giysi gibi sarmaktadır. Eğer ilk görüşte bakımlı görünmek ve sağlıklı bir vücuda sahip olmak istiyorsanız, mutlaka cilt bakımınıza da özen göstermeniz gerekecektir. Cildiniz için yapacağınız en doğal ve en güzel bakım tüyolarının başında kuşkusuz ki bol miktarda su içmek olacaktır. Eğer günlük su ihtiyacınızı düzenli olarak karşılarsanız cildinizdeki kurumaların önüne geçmiş olacaksınız. Ayrıca makyaj yaptığınız günlerde en çok dikkat etmeniz gereken nokta ise geceleri uyumadan önce cildinizde olan tüm makyajı temizlemeniz gerekecektir. Eğer cildinizdeki makyajı temizlemeden uyursanız, gözenekleriniz nefes almaz ve cildiniz çok daha erken yaşlanmaya başlar.

bakım-tüyoları-3
Kısacası tüm bayanların dikkat etmesi gereken bu basit bakım tüyolarını uygulayarak; istediğiniz güzelliğe ve göz alıcılığa ulaşabilmeniz mümkün olacaktır. Her bayan güzel olmayı hak eder!

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
2016-kisa-sac-modelleri-10
2016 Kısa Saç Modelleri

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
yulaf-kepeginin-faydalari-zararlari
Yulaf Kepeğinin Faydaları Zararları

Kapat