Bio Oil Çatlaklara İyi Geliyor Mu?

Bio Oil Çatlaklara İyi Geliyor Mu?
29 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 2.566 kez okundu.

Kozmetik marketlerde ve eczanelerde satışa sunulan Bio Oil, onarıcı etkisi ile; cilt lekeleri, sivilce izleri, güneş lekeleri, yaralar ve cilt çatlakları üzerinde olumlu etkiler yaratıyor. Düzenli olarak kullananların, çatlakların görünümünü ciddi oranda azalttığını, çatlakların silikleştiğini ve belli belirsiz bir görünüm aldığı yönünde görüşleri var. Ameliyat izleri, eskiden kalmış yaralar, güneş lekeleri ve sivilce izleri için de kullanabileceğiniz Bio Oil cilt bakım yağı, hafif kokulu bir üründür ve nemsiz ciltler için de iyi bir nemlendiricidir. Cilt tarafından hızlı emildiğinden ve yapışkanlı bir his bırakmadığından, gün içinde rahatlıkla kullanılabilir. Bio Oil’in en fazla kullanım alanı ise cilt çatlakları oluyor.

Hamilelik döneminde, ergenlik döneminde ve hızlı kilo alıp vermeye bağlı olarak; karın bölgesinde, bel bölgesinde,bacaklarda, kollarda ve vücudun diğer çeşitli bölgelerinde meydana gelen çatlakların tamamen yok edilmesi için bir uygulama henüz geliştirilmemiş olsa da, bazı teknikler ve ürünler ile görünümlerini önemli ölçüde azaltmak mümkün. Etkili bir cilt bakım yağı olan Bio Oil, kullanan birçok kişi tarafından bir mucize olarak gösteriliyor. 25 TL’ye satın alabileceğiniz bu yağı, günde 2 ya da 3 kez, vücudunuzdaki çatlaklar ya da diğer iz ve yaralar için de sürebilirsiniz. Kullananların neredeyse tamamı; kısmen ya da büyük oranda çatlak görünümünde hafifleme, silikleşme meydana geldiğini belirtiyor. Hamilelik döneminde kullanıldığında, çatlak oluşumunu önlüyor. Oluşmuş çatlakların ise görünümünün %70 oranında azalmasına yardımcı oluyor.

Bir dönem boy uzamasına bağlı olarak bacaklarımda meydana gelen eski çatlaklarım üzerinde kullanmıştım ve onların da görünümlerini azalttığını söyleyebilirim. Ancak bu ürünün, yeni oluşmuş ya da sedef rengini almamış, kırmızı renkli çatlaklar üzerinde daha etkili olduğu söyleniyor. Sadece 1-2 ay düzenli kullanımda, kırmızı çatlakların %70 oranında silikleştiğini gözlemleyebilirsiniz. Küçük bir kutuda olduğundan, kullanım süresi fazla uzun olmayabiliyor. Özellikle birkaç bölgeye birden uygulamaya kalktığınızda, bir kutu yaklaşık 2-3 hafta kadar gidecektir. Bio Oil cilt bakım yağını; kozmetik marketlerde, eczanelerde ve Migros, Carrefour gibi büyük marketlerde bulabilirsiniz. Önerilen satış fiyatı 25 TL’dir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
cilt-sikilastirma-maskeleri
Cilt Sıkılaştırma Maskeleri

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
1-ayda-10-kilo-almak
1 Ayda 10 Kilo Almak Mümkün mü

Kapat