Bitkisel Yağları Kullanarak Kalıcı Bronzluk

Bitkisel Yağları Kullanarak Kalıcı Bronzluk
26 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 2.318 kez okundu.

BİTKİSEL YAĞLARI KULLANARAK KALICI BRONZLUK

Güzellik ve bakımla ilgili nasıl doğal çareler varsa bronzlaşma ile ilgili doğal seçenekler söz konusu. Sağlıklı lekesiz bir bronzluk için doğanın bize sunduğu olağanüstü güzellikler var. Sizlerde bitkisel yağ yardımı ile cildinizin kalıcı bronzlaşmasını sağlayabilirsiniz. Peki ama nasıl mı? işte haberimizin detayları…

Bitkisel Yağları Kullanarak Kalıcı Bronzluk

Tüm bunları bitkisel yağ kullanarak cildimize uygulayabileceğimiz elbette doğal yağlar var. İsterseniz biraz bunlardan bahsedelim. En başta zeytinyağı çok uzun yıllardır hayatımızda olan bu yağ cildimizi onarır doğal bir bronzluk olmasını sağlar. Ciltti parlatır. Kakao yağı ciltte renk verir hem de besler nemlendirir. Havuç yağına gelince, turuncuya yakın bir renge sahip olan havuç ciltle bu tonda bir bronzluk sağlar.

Doğal bir renge sahip olmak istiyorsanız havuç yağını kullanmalısınız. Ceviz yağı da aynı kakao ve zeytinyağı gibi hem cildinize hoş bir renk kazandırır, hem de cildi besler. Susam yağı her karışımda kullanmanız gereken bir yağ çünkü uzmanların söylediğine göre kendiliğinizden cildinizi koruma sağlayan bir yapıya sahip. Tüm bu Bitkisel Yağları Kullanarak Kalıcı Bronzluk sağlayabilirsiniz.

Bronzluğu alacağımız gıdalar ile de destekleyebilir ve kalıcı hale getirebilirsiniz. B5 ve C vitamin içeren besinler betokoroten içerir ve cildimizi güneşin zararlı etkilerinden koruyabilirsiniz. Domates, kavun, dereotu, ıspanak, kayısı ve yeşilbiber bu besinler arasında.

Kivi ve çilek ise, cildi yaşlanmasını önleyen en güzel besinler arasında. Mümkün olduğunca güneşlenmeye 16.00 – 17.00 saatler arasında çıkmaya gayret edinmelisiniz. Unutulmamalıdır ki doğal yağlar, kesinlikle güneş koruyucu değildir. Bronzluk sadece kalıcı ve güzel bir ten için uygulanmalıdır. Aksi takdirde güneş yanıklar ile karşı karşıya kalınabilir.

Doğal ve bronzluk için güneşlenme sonlandığında, duş sonrası, doğal ceviz ve havuç yağını cildinize uygulayın. Bu uygulama cildinizi nemlendiren bir tene sahip olmanızı sağlar.Tüm bu yöntemleri kullanarak sizlerde çok kısa bir sürede kalıcı bir ten rengine sahip olabilirsiniz. Bitkisel Yağları Kullanarak Kalıcı Bronzluk elde etmenin en güzel yolu gördüğünüz gibi doğal yöntemlerden geçmektedir. Cilt tipinize uygun bitkisel yağları tercih edin…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
Kolay Zayıflama Yöntemleri
Kolay Zayıflama Yöntemleri

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
gobek-inceltmenin-yollari
Göbek İnceltmenin Yolları

Kapat