Body Shop Çay Ağacı Serisi

Body Shop Çay Ağacı Serisi
1 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 3.164 kez okundu.

The Body Shop’un yağlı ve lekeli ciltler için hazırladığı özel çay ağacı serisinde, yüz yıkama jelinden makyaj temizleme mendiline kadar her ihtiyacınız için ürün bulunmaktadır. Yüz yıkama jeli, tonik ve nemlendiricileri ile günlük bakım yapabilirsiniz. Ayrıca gözenek sıkılaştırıcı, yüz temizleme köpüğü, cilt maskesi, makyaj temizleme mendili, makyaj temizleyici ve daha farklı ürün grupları da yine Body Shop çay ağacı serisi içindeki yerini alıyor. Ciltteki fazla yağlanma problemini ortadan kaldırmak, cildin nem dengesini sağlamak, ciltteki sivilce ve lekelenme problemlerini minimum seviyeye indirmek ve cildi kurutmadan kirden arındırmak gibi özellikleri bulunan Body Shop çay ağacı serisi, özellikle genç ve problemli ciltler için ideal serilerden biridir. Bu serinin ürünlerini yalnızca The Body Shop mağazalarında bulabilirsiniz. Eczanelerde satılmamaktadır.

Çay ağacı serisinin yüz yıkama ürünü olarak köpük ve jel formda iki farklı ürünü bulunmaktadır. Daha derinlemesine bir temizlik için jel formdaki temizleyiciyi tercih edebilirsiniz. Yağlı, karma ve lekeli ciltler için özel olarak formüle edilen çay ağacı yüz yıkama jeli, ciltteki sivilce ve sivilce izleri üzerinde etkilidir. Gözeneklerdeki kiri ve yağı arındırır. Cildi derinlemesine temizler. İlk kullanımdan itibaren etkisini gösterir. Kurutucu etkisi bulunduğundan, mutlaka nemlendirici ile birlikte kullanılmalıdır. Aynı serinin nemlendiricisi ile birlikte kullanabilirsiniz. Yüz yıkama işleminden sonra, tonikleme işleminin uygulanması gerekmektedir. Ciltteki makyajı ve kiri temizleyen çay ağacı serisinin toniği, aynı zamanda gözeneklerin sıkılaşmasına da yardımcı olur.

Bu serinin en sevdiğim ürünlerinden biri ise, cilt maskesi oldu. Cilt lekeleri ve sivilceler üzerinde gerçekten de etkili olduğunu düşündüğüm çay ağacı cilt maskesi, cilt yüzeyinde bulunan sivilce lekeleri üzerinde etkili bir bakım sağlar. Yağlı ve lekeli ciltler için özel olarak geliştirilen bu maskeyi, haftada 1-2 kez uygulayabilirsiniz. Kuruyan bir maske olmadığı için, cilde uyguladıktan sonra yaklaşık 15 dakika bekletmek yeterlidir. Ferahlatıcı bir etkisi de bulunan bu maske, The Body Shop çay ağacı serisinin diğer ürünleri ile birlikte kullanıldığında, maksimum etki sağlamaktadır. Düzenli kullanımda yalnızca birkaç kullanımdan sonra gözle görülür bir etki hissedebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
evde-el-bakimi
Evde El Bakımı

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
ayak-bakımı
Ayaklar için Bakım Maskesi

Kapat