Botoks’ u Her Yerde Yaptırmayın !

Botoks’ u Her Yerde Yaptırmayın !
22 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 2.297 kez okundu.

Özellikle bayanların tercih ettiği botoks güzelleşmek için cilde yapılan bir takım düzeltme işlemidir. İğne ile enjekte edilen ilaçlar sayesinde botoksun uygulandığı noktada hacimsel olarak bir değişim meydana geliyor. Bayanların yüzleri için uyguladıkları botoksu alın bölgesi, kaş, göz kenarı , dudaklar ve elmacık bölgelerinde genç ve güzel gözükmek için uyguladıkları son yıllarda dikkat edilmesi gereken bir konu da bu uygulamaları uzman kişiler tarafından yaptırılmasıdır.

Cildimiz bizim için çok değerli bir organımızdır. Güzellik için yumuşak tabakaya enjekte edilen botoks ilacının doğru dozda kullanılmazsa sorunlara yol açabilmektedir. Bu yüzden kullanılan ilacın kontrollü kullanılması gerekmektedir. Botoks ne kadar güzellik için yapılsa da ciddi anlamda bir cilt tedavi yöntemidir. Bu yüzden plastik ve estetik cerrahi uzmanları ile dermotoloji konusunda uzmanlığı olan doktorlar tarafından uygulanması gerekir.

Sağlık açısından bu konuda dikkat edilmesi ve hassas davranılması gerekir. İşin ehli olan kişiler tarafından uygulanan tedaviler ileride sorun çıkmaması için alınacak en büyük tedbirlerdendir. Çünkü uzman kişiler botoks alanında eğitim görmüş yüz kaslarını ve mimik haritasını çok iyi bilen kişilerdir.

Botoksun uygun şartlarda üretilmeyen, Uzak doğu’ dan hangi şartlarda üretildiği belli olmayan ürünler gelebilmektedir. Markası belirli olmayan yada yanlış şartlarda üretilmiş olan botokslar, uygulandıktan sonra yüzde 4 ila 6 ay boyunca donuk bir ifadenin kalmasına neden olabilmektedir. Kişiyi rahatsız edecek sonuçlara sebebiyet vermemek için hassas davranılması gerekilen bir uygulama olan botoks doğru yerde, doğru kişiler tarafından yapılmalıdır.

Bayanların güzelleşmek uğruna çektikleri acıları hafifletmek adına verdiğimiz bu öneriler sayesinde sağlıklı bir şekilde güzelleşebilir. Moral ve motivasyonunuzu kaybetmeden amacınıza ulaşabilirsiniz. Süreç olarak ağrılı olsa da sonuçlarını gördükten sonra kendinizi iyi hissedebileceğiniz bir tedavi yöntemi olan botoksu yaptırırken olumsuz bir sonuç yaşamanız sizi  hem psikolojik olarak hem sağlık açısından etkileyebilir. İşte bu yüzden iki kere düşünmeli ve güzelliğinizi emin ellere emanet etmelisiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
rihanna-sac-modelleri-
Rihanna Saç Modelleri

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
Hassas Gözler İçin 7 Makyaj Sırrı
Hassas Gözler İçin 7 Makyaj Sırrı

Kapat