Bu sonbahar için 3 trend saç modeli

Bu sonbahar için 3 trend saç modeli
27 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 2.658 kez okundu.

Bu sonbahar için 3 trend saç modeli

Merhaba arkadaşlar sonbahar kış geldi çattı bakım önerilerini vermeye devam ediyoruz. Bugün sizler için sonbaharda tercih edebileceğiniz 3 trend saç modelini paylaşacağız. Bu trend saç modelleri ile saçlarınız hem daha bakımlı hem de daha hoş görünecek. Saç modellerimizi mevsimleri göz önünde bulundurarak tercih etmemiz gerekiyor. Yazın kullandığımız modeller sonbahar ve kış aylarında rüzgârdan ve soğuk havalardan dolayı çok da kullanışlı olmayabiliyor. Bu sebeple de size sonbaharın rüzgârlı ve soğuk havalarında kullanabileceğiniz bu sonbahar için 3 trend saç modeli tavsiye edeceğim.

Şık 3 trend saç modeliKate Upton’dan aşina olduğumuz bir modelle başlayalım. Bu model saçlarınızı ve yüzünüzü daha uzun gösterecek bir model. Bu model için saçlarınızı önce maşa yaparak kabartın. Dalgalı uzun saçlı iseniz bu model için önceden saçlarınızı kabartmanıza gerek kalmaz. Bu modelde v şeklinde olan firketelerden elinizin altında muhakkak olsun ki saçın iç kısmında gizlemeniz daha kolay olsun. Daha sonra saçlarınızın üst kısımlarını hafif kabartarak başınızın üzerinde bir topuz yapıyorsunuz. Ardından ise yanlardan saçları toplayarak başınızın arka tarafında bir topuz daha yapıyorsunuz.

Bu sonbahar için 3 trend saç modeliModern Viking

Bir diğer model ise modern Viking. Bu modelde saçınızı başınızın üzerinden itibaren küçük küçük topluyorsunuz. Boğum boğum olan saçlarınızın her bir boğumunu biraz bollaştırarak kabartıyorsunuz. Bu sayede güzel bir görüntü ortaya çıkıyor.

Bu sonbahar için 3 trend saç modelYarım Fransız

Sırada bu son bahar için 3 trend saç modelimizden sonuncusu var. Bu model yarım Fransız örgü olarak biliniyor. Başınızın üst kısmından balıksırtı örmeye başlayın. Her iki ve ya üç örgüde bir yan taraflardan bir tutam daha saçı örgüye birleştirerek bu modeli kolaylıkla yapabilirsiniz. Kış aylarında şapkayla bile kullanabileceğiniz bu üç model size farklı bir hava katacak.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
kıvırcık 2016 Nişan Saç Modelleri
2016 Nişan Saç Modelleri

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
Karbonat Maskesi
Karbonat Maskesi Ve Sağlık İçin Faydaları

Kapat