Çatlaklar için Krem ve Fiyatları

Çatlaklar için Krem ve Fiyatları
18 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 3.702 kez okundu.

Çatlaklar için Krem Çeşitleri ve Fiyatları

  • Vücutta oluşan çatlaklar için bitkisel tedavi yöntemleri olduğu gibi eczanelerden alacağınız özel krem ile de bu sorununuzdan kurtulabilirsiniz. Hamilelik dönemi, kilo alıp-verme zamanlarında sıklıkla vücutta çatlaklar oluşur. Bu çatlaklar kötü görüntüsünün yanı sıra ilerleyerek derin yaralara yol açabilir. Şimdi sizlere birkaç çatlak kremi ve fiyatlarını sizlere sunacağım.
  1. Çatlaklar için bonie kremi; bu krem vücut üzerindeki her tür çatlaklar için kullanılabilir. Bu kremin fiyatı ortalama 55 TL’dir.
  2. Çatlaklar için Vichy krem; ünlü kozmetik markanın Action İntegrate ürünü birçok çatlak kremine oranla etkilidir. Düzenli olarak kullandığınızda 2-3 ay içerisinde vücuttaki çatlakların azaldığını göz görülür derecede fark edebilirsiniz. Vichy Action İntegrate kreminin fiyatı ise 75 TL’dir.
  3. Lierac çatlak kremi; bu marka da hamilelik sonrası oluşan çatlakları önlemek için özel olarak krem üretmektedir. Hamilelikten sonra kullanan bayanların çoğu çatlakların ciddi derecede azaldığını söylemektedirler. Bu krem diğer vücut çatlakları için de kullanılabilir. Liearac Pythorastil isimli kremin fiyatı yaklaşık 65 TL’dir.
  4. Çatlaklar için Babe krem; bu krem çatlakları geçirmesinin yanı sıra cildi pürüzsüz bir hale getirir. PH 5.5 sayesinde cilde oldukça yararlıdır. Bu kremin fiyatı da 85 TL’dir.
  5. Bephantol çatlak kremi; eczanelerde sıklıkla göreceğiniz bu ürün ciltteki çatlakları önler ve azaltır. Bu ürün birçok cilt yapısına uyum sağlar ve her eczanede bulunur. Bu kremin fiyatı ise 45 TL’dir.
  6. Mustela çatlaklar için krem; ciltte oluşan çatlakları engellemek için etkili kremlerden biridir. Bu etkisi kremin kalitesinden ve fiyatından da anlaşılıyor. Diğerlerine oranla fiyatı biraz fazladır, kremimizin fiyatı 110 TL’dir.
  7. Bephanten merhem çatlaklar için krem; bu krem özellikle yüzde kullanılır, eczanelerde kolaylıkla bulabileceğiniz bu ürün 10 TL gibi uygun bir fiyata satılmasına rağmen oldukça yararlıdır.
  • Bahsettiğimiz kremlerin etkisini artırmak için farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Örneğin; kullandığınız kremin içerisine bir tatlı kaşığı kadar kakao yağı ekledikten sonra masaj yaparak cildinizin çatlak olan yerlerine sürerseniz daha etkili sonuçlar alabilirsiniz.
  • Kayısı yağı kremi de vücuttaki çatlakların giderilmesi için etkili bitkisel yöntemlerden biridir. Bu yöntemler kısa vadede etki etmese de uzun vadede çatlakların ciddi derecede azaldığını fark edebilirsiniz. ayrıca fiyatlarını belirttiğimiz kremler satıldığı yere göre değişkenlik gösterebilir, sabit fiyat garantisi yoktur.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
Mucizevi-Tok-Tutan-Yiyecekler
Mucizevi Tok Tutan Yiyecekler

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
50 Yaş Üstü Bayanlarda Bakım Sırları
50 Yaş Üstü Bayanlarda Bakım Sırları

Kapat