Çekici Olmanın Sırları

Çekici Olmanın Sırları
23 Mart 2016 tarihinde eklendi, 4.002 kez okundu.

Çekici Olmanın Sırları

Her bireyin hayalidir daha çekici olmak. Karşı cinste olumlu etki yaratmak, devamlı ilgi odağı olmak. Sosyal ortamlarda, kalabalık mekanlarda, alışverişte, şurada burada sürekli fark edilmeyi, gözlerin üzerinde olunmasını kim istemez ki? Özellikle bayanların çekici olma konusunda bir yarış içerisinde olduğu bir gerçek, sizlerde güzel görünmek ve çekici olmak için bir takım değişiklikler yapabilirsiniz. Tabi ki bunu başarmak için bakımlı olmanız şart, erkeklerin bayanlarda aradığı en belirgin özelliklerden bir tanesi de bakımlı olmak. Bunun için kendinize güvenin ve yapacaklarınızdan sakın pişmanlık duymayın, hayatınızda değişikliklere yer verin.

İşte size Çekici Olmanın Sırları

Kendinize Güvenin: Öz güveni yüksek bireyler, karşı cins tarafından her zaman daha çekici olarak algılanırlar. Cesur, konuşkan ve esprili kişiler her zaman daha çekicidirler. Kendine güven birçok kapıyı sonuna kadar açan anahtardır.

Duruş: Duruş bozukluğu olan kişiler çekiciliklerini kaybederler. Dik bir duruşun daha güçlü, daha güvenilir, daha çekici görünme özelliği vardır.

Doğru Giyim Tarzı: Belki de ilk karşılaşma anı için en etkili faktör. İllaki pahalı kıyafetler giyinmek gibi bir durum değildir bu. Şık giyinmek; Ortama, zamana ve durumuna uygun olmak kaydı ile kendimize yakışanı giymektir. Modayı yakından takip etmek bize avantaj sağlayacaktır.

Tertipli ve Bakımlı Olun: Elinize, yüzünüze, saçınıza, dişinize, tırnağınıza dikkat edin. Sürekli bakımlı olmalı kendinize özen göstermelisiniz.

Gülümseyin: Doğal olmak kaydıyla kuşkusuz çok etkili bir yol. Abartmadan, yere değil karşıya bakarak gülümseyin.

Doğal Olun: Nazik, içten ve olduğunuz gibi davranın. Unutmayın, doğal olmayan her şey kolayca anlaşılır. Doğal olduğunuz anlarda daha sempatik ve güzel olacaksınız. İnsanın en güzel olduğu an doğal olduğu andır. En güzel pozları doğal güldüğünüz anlarda yakalamanız da bunu gösteriyor.

 Bardağın Dolu Tarafına Bakın: İnsanlar her zaman kendilerine pozitif enerji veren insanları yanlarında isterler. Temel amaç sizinle güzel ve kaliteli zaman geçirmektir. Bu nedenledir ki gereksiz konulara girip sıkıcı olmayın. Lüzumsuz eleştiriler yapmayın.

Negatifleşmeyin: Hayata bakış açınız her zaman olumlu olsun. Olumlu bakıp karşınızdakine güven verin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
Pratik Yüz Maskesi Tarifleri
Pratik Yüz Maskesi Tarifleri

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
Karboksiterapi İle Zayıflama
Karboksiterapi İle Zayıflama

Kapat