Daha Çekici Olmanın 8 Yolu

Daha Çekici Olmanın 8 Yolu
15 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 3.033 kez okundu.

Daha Çekici Olmanın 8 Yolu

Karşınızdaki kişiyi etkilemenizi daha kolay hale getirmek ve kendinizi çok daha çekici hissetmek istemez misiniz? İşte size bunu sağlamak için 8 ipucu:

1.Erkekleri en çok tahrik eden kokuları bilin ve parfüm seçerken bu kokuları içinde barındıran parfümleri tercih edin. Bu kokular arasında lavanta en başta gelendir. Boynunuza sıkacağınız lavanta esanslı bir parfüm çekiciliğinizi bir kat daha artıracaktır.

2.Renklerin de çekicilik algısındaki etkisi çoktandır biliniyor. Erkeklerin en çok kırmızı renk giyen kadınları çekici bulduğu da… Çünkü kırmızı renk, yüzyıllardır genetik olarak aktarılan kültürel kodlarla seksin ve romantizmin rengi olarak erkeklerin bilinçaltına aktarılır.

Erkekler Nasıl Kadın İster3. Kadınlarda da erkekler de değişmeyen bir diğer “ilkel” kural ise her iki cinsin de göbek deliklerini hoşlandıkları kişiye doğru çeviriyor olmaları. İlginç ama doğru. Başkasıyla konuşuyor olsalar bile her iki cins de göbek deliğini hoşlandığı kişiye doğru çeviriyor.
4.
Kadınlar, yumurtlama dönemlerinde maskülen erkeklerden hoşlanırken, mens döneminde ise daha nazik ve feminen erkekleri çekici bulurlar. Bu da tamamen hormonlarla ilgili olan ilginç ama gerçek bir durum.

etkileyici olmak5.Adrenalinin cinsel çekiciliği artırdığını ifade eden uzmanlar, yüksek uyarıcıların cinselliği tetiklediğini söylüyor ve stresli durumlar içinde olan erkeklerin kadınları daha çok sevdiğini açıklıyor.

6. Hoşlandığınız erkeğin vücut yapısını inceleyerek cinsel hayatı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Örneğin geniş omuzlu erkekler genel olarak sağlıklı kabul edilirken, midesi çok belirgin erkeklerin testesteron seviyelerinin düşük olduğu belirtiliyor. Aynı şekilde erkekler de doğurganlığı sembolize ettiğini düşündükleri için kadınlarda geniş kalça seviyor.

7.Erkeklerin en sevdiklerinden bir tanesi de doğallıktır. Doğallıktan yana olan bayanlar güzelliği ile de bir tık önde olmaktadır.Aşırıya kaçılmış makyajlar ve çok fazla abartı saç modeli her zaman itici gelmektedir.

8.Spor yapan bayanlarda erkekler tarafından beğenilen kadınlar arasında yer alıyor. Spor hem daha enerjik olmanızı sağlayacak hemde sporla yatıp sporla kalkan insanlar içinde olumlu karşılanacaktır. Çoğu kez tanık olmuşsunuzdur sevgilisi bir şey yapalım dediğinde uf çok yorgunum diyerek onu geri çeviren bayanları bunların en belirgin sebebi üşengeçliktir, spor yaparak bu durumu ortadan kaldırabilir daha düzgün bir vücut tipine sahip olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
gobek-inceltmenin-yollari
Göbek İnceltmenin Yolları

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
la-roche-posay-effaclar-jel
La Roche Posay Effaclar Serisi

Kapat