Dermaterapi Yöntemi ile Cilt Bakımı

Dermaterapi Yöntemi ile Cilt Bakımı
25 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 2.654 kez okundu.

Cilt Bakımı Yöntemi Dermaterapi

 • Cilt bakımı sayesinde genç ve güzel görünmek her bayanın hayalidir. Kısa zamanda cildi eski canlılığına kavuşturmak için farklı yöntemler denemek gerekir. Dermaterapi yöntemi de kök hücrelere işlem yapılarak cildin kısa zamanda toparlanmasını sağlıyor.
 • Teknolojik yöntemlerden biri olan dermaterapi sayesinde cilt diplerindeki bileşenler yeniden üretime geçerek cildin yenilenmesi sağlanır. Ayrıca farklı yöntemler ile cilt eski elastik yapısını kazanarak sarkmaların da önüne geçilir. İnce çizgi ve kırışıklıklar dermaterapi yöntemi sayesinde zamanla kaybolur,. Gözenekler genişleyerek deri altındaki kirlerin terleme ile kolay atılması sağlanır.

Dermaterapi Yöntemi Kullanım Alanları

 • Mikro iğneler sayesinde vücudun gerekli yerlerine uygun sıvıları aktararak tedavi kısa sürede etkili şekilde gerçekleşir. Cilt sorunlarını ortadan kaldırmak için uygulanacak dermaterapi yöntemi vücudun bütün noktalarına uygulanabilmektedir.
 1. Kuru ve sarkmış ciltlere, ince çizgi ve lekelere karşı dermaterapi yöntemi uygulanabilir.
 2. Cilde derinlemesine etki ettiği için uzun süre rahatlamanıza yardımcı olur.
 3. Topikal bileşimlerin cilt içerisindeki geçişini hızlandırarak cildin yenilenmesini sağlar.
 4. Cilt üstünde yarattığı değişik etkiler sayesinde yaşlanmayı önleyici etki sağlar.
 5. Cildin alt kısımlarına kadar uygulanan iğne ve ilaç sayesinde iri gözenekler sıkılaşarak daha genç bir görünüm kazanılır.
 6. Dermaterapi yöntemi sayesinde hızlı kilo alıp verme, hamilelik sonrasında oluşan cilt çatlaklarını düzelterek cildi eskisi gibi düzgün hale getirir.
 7. Bu yöntem ile yapılacak cilt bakımı sonrasında ekstradan farklı bir işlem yapmaya gereksinim duymazsınız. Güneşe çıkarken de olumsuz durumlar ile karşılaşmazsınız.
 8. Birçok cilt bakımı yönteminde yaz aylarında güneşe çıkamazsınız, dermaterapi yöntemi sayesinde tedaviyi istediğiniz mevsimde yaptırabilirsiniz.
 9. Ayrıca, tedavi bittikten sonra eski yaşantınızdan fedakarlık yapmak zorunda kalmazsınız.
 • Dermaterapi yöntemi ile cilt bakımınızı yaptırdıktan sonra cildinizdeki değişikliğin farkına varacaksanız. Hiçbir acı çekmeden, bir şeylere dikkat etmek zorunda kalmadan normal yaşantınıza devam edeceksiniz. Bu tedavideki seanslara düzenli olarak geldikten sonra başka bir bakıma ihtiyaç duymayacaksınız.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
Saçların Elektriklenmesini Önleme Yöntemleri
Saçların Elektriklenmesini Önleme Yöntemleri

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
Kilo Verememenin Nedenleri
Kilo Verememenin Nedenleri

Kapat