Dolgun Göğüslere Sahip Olun

Dolgun Göğüslere Sahip Olun
6 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 3.885 kez okundu.

Bayanlarda var olan göğüsler hiç şüphesiz ki dişiliği simgeleyen ve yeterli büyüklükte olduğu taktirde bayanlarda öz güven hissini arttıran organlardan biridir. Ülkemizde bir çok kadının göğüslerinden şikayetçi olduğunu biliyoruz ve bu yüzden de bu yazıyı yazma ihtiyacı duyduk.

Bir çok kadının , özellikle de zayıf bayanlarda küçük göğüslü olma durumu daha çok görülmektedir. Ayrıca göğüsleri büyük olan zayıf ve minyon yapılı bayanlar da vardır.
Göğüslerinden şikayetçi olan bayanlar göğüs büyütme ameliyatlarına baş vurmaktadır. Bir çok yönteme baş vurularak yapılabilen bu ameliyat da ki tekniklerden bazıları şunlardır;

Meme implantı kullanılarak yapılan büyütme işlemleri, kişinin kendi vücut yağı ile enjekte edilen büyütme işlemleri,  yada silikon dolgu işlemleri ile cerrahi müdahaleler yapılmaktadır. Bir çok protez tipleri bulunan, göğüs büyütme aparatı vardır. Müdahale de bulunacak olan uzmanların bu protezlerin hakkında bilgili olması ve kaliteli firmalardan temin etmesi en sağlıklı seçimdir. İyi ve kaliteli bir protezin fiyatları da kalitesine ve tiplerine göre değişmektedir. Damla protezler üretim standartlarına göre daha pahalı olmaktadır. Genel olarak güvenilir ve referansı iyi olan deneyimli uzmanların fiyatları 4 bin TL ila 10 bin TL arasında değişmektedir.

Bu operasyonların uygulanacağı yerler arasında hastaneler en doğru seçim olacaktır. Yoğun bakımı olan ve gerekli test ve tetkiklerin kolaylıkla yapılabileceği hastaneler seçilmelidir.  Önemli olan müdahale öncesi, müdahale esnası ve müdahale sonrasındaki yapılan takip ve gözlemlerdir. Yapılacak olan işlemin, kişinin vücut ölçülerine göre ve vücut tipine göre kararlaştırıp, gerekli olan işlemleri uygulamak çok önemlidir.

Günümüzde en çok uygulanan cerrahi müdahaleler arasında yer alan göğüs büyütme operasyonları, bayanların en çok tercih ettiği ve kolay bir şekilde sonuçlanarak kendilerini daha iyi hissetmeleri adına başvurdukları yöntemdir. Fiyat bakımından kolaylıklarda sağlanarak taksit imkanları sayesinde bir çok bayan istediği sonuca en kısa zamanda ulaşmak için uzmanlar tarafından tedavi edilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
uzmanlardan-metabolizmayi-hizlandirmanin-yollari
Uzmanlardan Metabolizmayı Hızlandırmanın Yolları

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
Yaz Meyvelerinin Vücudumuza Yararları
Yaz Meyvelerinin Vücudumuza Yararları

Kapat