Düz Karın Diyeti

Düz Karın Diyeti
13 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 2.215 kez okundu.

Düz Karın Diyeti

Düz karın öncelikler her insanın kesinlikle istediği bir karın yapısıdır. Herkes ister ama kimse sahip olmak için çabalamaz. Aslında bunu uygulamak ve çabalamak çok basittir. Biraz çenemizi tutarak yemekten ve zararlı yiyeceklerden uzak durulması halinde mükemmel sonuçlar doğacaktır. Sabahları uyanır uyanmaz ılık suyun içine yarın limon sıkarak güne başlamanızda fayda vardır. Kilolu iseniz de yapın zayıf iseniz de uygulamanızda yarar vardır. Hem zinde tutar hem tok tutar hem de göbek kısmında oluşan yağlanmaları azaltır. Bir diğer aktivite ise kesinlikle spordur. Sabahları erken saatlerde ya da işte çalışanlar için akşam saatlerinde doğa yürüyüşleri yapılmasında yarar vardır.

Tabi düz koşu değil, koşarken göbeğinizden tutup sıkarak istenmeyen yağlardan kurtulmanızı sağlayacaktır. Ayrıca spor yaparken de o çeşitli spor faaliyetlerine de katılmanıza yarar vardır. Eğer genç ve dinamikseniz futbol, basketbol, voleybol vb. gibi sporlara katılarak kilo vermede çok rahat sonuçlara ulaşırsınız. Bir diğer çözüm ise kendinizi spor merkezlerine yazdırın. Bilirkişiden yardım alın. Emin olun ki bu daha doğru olandır. Bütçenizi etkilemeyecek bir spor merkezine kayıt yaptırarak kendinizi her gün oraya alıştırarak çalışırsanız hem yağlardan hem de kilolardan kurulabilirsiniz. Spor hangi diyeti yaparsanız yapın sizin için gerekli olan bir uygulamadır. Yaptığınız diyetleri spor ile destekleyerek daha kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz. Yaşınıza uygun sporu yaparak vücudunuzun daha dinç kalmasını sağlayabilir ve daha hareketli olursunuz. Oturan hiç hareket etmeyen insanlar bir süre sonra kilo almaya başlamaktadır. Sizlerde bu insanlardan olmamak için sağlığınıza dikkat edin.

Düz karın diyeti için sabahları limonlu su ile başladıktan sonra güne, kahvaltıda kepekli ekmekten vazgeçmeyin. İlle ekmek yiyeceğim diyorsanız bu kepekli olmalıdır. Yanında yarın yağlı beyaz peynir ve yağsız süt ile kahvaltınızı tamamlamakta fayda vardır. Ayrıca ara öğünlerde de elma vs. güzel meyvelerden yiyerek acıkmanızı sağlamazsınız. Yoğurt haşlanmış tavuk eti de çok iyi gelir. Ama asla kırmızı et yemeyin bundan uzak durun fena karın yapmaktadır. Düz bir karına sahip olmak istiyorsanız güne erken ve zinde başlamalısınız. Yediklerinize dikkat etmekten kaçınmayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
kıvırcık 2016 Nişan Saç Modelleri
2016 Nişan Saç Modelleri

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
Mandalina Diyeti
Kilo Vermenize Yarayan Mandalina Diyeti

Kapat