Ela Gözler İçin Makyaj Önerileri

Ela Gözler İçin Makyaj Önerileri
6 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 2.208 kez okundu.

Bir bayan makyaj yaparken göz rengine özel makyaj yapmasına özen göstermelidir. Bilhassa ela gözlü hanımlarımız öne çıkan makyaj tarzlarıyla genel olarak göz rengiyle uyumlu makyaj tercih ederek dikkatleri üstlerine çekebilir. Mesela ela gözlü hanımlar mavi renk tonlarını kullandıklarında gözleri maviye çalar yada yeşil renk tonlarını kullandıklarında ise yeşilimsi görünür bu bundan dolayı da tercih ettikleri renkler oldukça önem taşımaktadır. Özellikle ela gözlü bayanlara bizlerin önerisi mor, mavi, toprak tonları, gri ve yeşil gibi tonlarını makyajlarında sık sık tercih etmeleridir. Ayrıca da eyeliner ve far rengi olarak da ela gözlü hanımların çok fazla dikkat çekmelerine ve onlara yakışan renklerin olduğunu söyleyebiliriz.

Ela Gözler İçin Nasıl Makyaj Yapılır ?

Ela gözlü bayanlar altın renklerini ve bir alt tonlarını da kullanabilirler. Bilhassa ela göz rengine sahip olan ünlülerimiz özel gecelerde altın renk makyaj tonlarını kullandıklarını söyleyebiliriz. Zira altın renkler ela gözlerde bir hayli çekici görünmesine neden oluyor. Ayrıca da ela gözlere sahip olan bayanlarımız makyajlarını yaparken göz kalemi tercih ettiklerinde göz renkleri daha belirgin hale gelmektedir. Özellikle siyah başta olmak üzere diğer renk tonlarını da kullanabilirler.

Ela gözlerinize yapacağınız lacivert bir göz makyajıyla, gözlerinizin hem daha anlamlı hem de derin görünmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca da lacivert kullanılan göz makyajı gözlerin mavi görünmesinin yanı sıra bir de daha etkileyici görünmesine neden olmaktadır. Bunun dışında gözlerinizin daha çok ön plana çıkmasını arzu ediyorsanız zıt renkler uygulayarak bunu daha kolay başarabilirsiniz. Özellikle kahverengi bir göz makyajı bakışlarınızın daha masum görünmesiyle birlikte çekice olmasını da sağlamaktadır. Gözlerinizde sıcak bir görünüm elde etmek istiyorsanız eflatun tonlarını kullanabilirsiniz. Bununla birlikte bir de geceleri eğlenceli yerlere gideceğiniz zaman metalik tonlarında bir makyaj yapabilirsiniz. Bu makyaj hem seksi hem de daha çekici görünmeniz yardımcı olacaktır. Ela gözlerinizde buğulu bir makyaj istiyorsanız kesinlikle tercihiniz koyu gri yada gri tonları olmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
kepekten-kurtulmanin-yollari
Kepekten Kurtulmanın Yolları

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
1-ayda-8-kilo-nasil-verilir
1 Ayda 8 Kilo Verdiren Diyet

Kapat