En Çılgın Diyet Önerileri

En Çılgın Diyet Önerileri
28 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 2.014 kez okundu.

En Çılgın Diyet Önerileri 

Dünyada ve Ülkemizde uygulanan en popüler diyet önerilerini sizlerle paylaşacağız. Kilo vermek için bir çok yol deniyorsunuz peki ama dünyada ki diğer kişiler neler deniyor merak ediyorsanız yazımızda ki diyet önerilerini okuyabilirsiniz.

Japonya: Derin nefes diyeti
Diyet denildiği akla gelen ilk ülke şüphesiz Amerika Devletidir ve bir çok diyet programı buradan çıkmaktadır. Son yıllarda en çok popüler olan ve yapılan bir diyet sayesinde bütün herkesin dikkati çekmeyi başaran Japonya’da yaşayan Ryosuke Miki denediği bir yöntem ile tam 13 kilo verince herkesin dikkatini bir anda üzerinde topladı. Ryosuke Miki’nin sırtında ki ağrılarını geçirebilmek için uyguladığı nefes egzersizleri olumlu sonuçlanmış ve çok kısa bir sürede tam 13 kilo vermiştir. Diyetin Adı Derin Nefes Diyeti ilerleyen günlerde bu diyet hakkında bilgiler vereceğiz.

Japonya Diyet Önerisi

Çin: Güneş yeme diyeti
Çin’de son günlerde popüler olan bir diyet yönteminden bahsetmek istiyorum diyetin adı Güneş Yeme Diyeti bu diyet sayesinde kilo verilmesinden sonra herkes tarafından kullanılmaya başlanmış. Diyet şu şekilde günde 1 öğünü atlayarak bu öğün vaktinde güneş karşısına çıkarak 44 dakika boyunca güneşe karşı bekliyorsunuz bu sayede iştahsızlık oluştuğu gibi görme yetkileriniz ve uyku düzeniniz de artacaktır. Bizde bu durumun tam aksine güneşte çok durmayın uyarıları olmasına rağmen çinliler bu işi kilo vermek için kullanıyor.

Latin Amerika: Ay diyeti (Kurt adam diyeti)
Bu diyeti özellikle Madonna ve Demi Moore gibi ünlü isimlerde tercih etmektedir. Ay diyetinin temel noktası yer çekiminden faydalanmak, bu diyet mantığına göre insan vücudunda bulunan su miktarlarının çok olması ve ayında su üzerinde etkisi bulunduğundan ayı kullanarak insanlarında bu durumdan yararlanabileceği kanısına varılmış.Bu durumdan yararlanılarak hem kilo verebileceği hem de detoks etkisi yapılabileceği iddaa ediliyor. Bunun için dolunay günlerinde tüm gün boyunca aç kalan insanlar diğer günlerde de bir takım uygulamalar ile kilo vermeye çalışmaktadır.

paintball diyetiBritanya: Paintball diyeti
Yanlış duymadınız evet paintball oynayarak ve belirli gıdaları tüketerek kilo vermek mümkün. Düşük kalorili besinler tüketilerek paintball sahasında saatlerce koşu yaparak saatte 800-1000 kalori yakılabileceği belirtiliyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
gözlük-makyaj-3
Gözlük Kullananlar İçin Makyaj Tüyoları

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
doğal-tadlandırıcılar
Doğal Tatlandırıcılar

Kapat