Gece Boyu Kalıcı Makyaj Yapmanın 4 Sırrı

Gece Boyu Kalıcı Makyaj Yapmanın 4 Sırrı
26 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 1.748 kez okundu.

Gece Boyu Kalıcı Makyaj Yapmanın 4 Sırrı

Bayanların hassas noktalarından biri olan makyaj onlar açısından kusursuz olmalıdır. Ve bazı durumlarda uzun süreli kalıcı olmasını isterler, fakat mutlaka bir tarafından tazelemek gerekir. Bu ve benzeri durumlarda bayanları yoracağı gibi sinirlenmesine de sebep olur. Ve artık kış geldi geceler uzadı. E tabi haliyle yine davetler doğum günleri partiler hızla devam edecektir. Haliyle tüm gece boyunca kalıcı bir makyaj arzusunda olacaksınız. O zaman sizler için hazırladığımız öneriler ile gece boyu bir yıldız gibi parlamaya ne dersiniz?
Dayanıklı makyaj

Belirtmiş olduğumuz üzere parti makyajının püf noktası kalıcı bir makyaja yönelmektir. Kalıcı bir makyaj içinse aşağıdaki 4 adıma dikkat edilmesi gerekir.

Gece Boyu Kalıcı Makyaj Yapmanın 4 SırrıWaterproof ürünler

Delice eğlenirken dans ederken oluşa terleme sonucunda makyajınızın dağılıp gitmesini elbette ki istemezsiniz. Bu sebepten ötürü ilk adımınız su geçirmeyen özelliğe sahip makyaj malzemelerini  kullanarak makyaj kalıcılığını yakalayabilirsiniz. Bu makyaj malzemeleri arasında waterproof maskaralar gece boyunca bakışlarınızın çarpıcı etkisinin korunmasına yardımcı olacaktır.

Hafif makyajlar

Gece makyajlarını gösterişli ve ihtişamlı gözükmek için genellikle abartılı tercih ederler. Zaten bu tarz ortamlar da ağır makyaja müsaittir. Ancak aslına bakılırsa hafif yapılmış olan bir makyaj ağır makyaja oranla daha kalıcı olacak ve daha rahat etmiş olacaksınız. Ve fondöten yerine BB krem kullanarak teninizin hava almasına yardımcı olun.

Primer

Makyaj öncesinde uzun süre kalıcı olmasını sağlayacak olan primer yani makyaj bazını uygulayarak makyajınızı kalıcılığını destekleyebilirsiniz. Keza primerler yapacak olduğunuz makyajın çok daha kusursuz görünmesini sağlamış olacaktır.

Islak mendilden yardım al

Elbette ki alınan bu önlemlere karşı akma olabilecek durumlar nüksedecektir. Bunu dağılımları düzeltmek için çantanızda ıslak mendil veya pamuklu kulak çubukları gibi pratik ürünleri bulundurmayı unutmayın.

Bu önerilerimiz doğrultusunda gece dışarı çıkmak için yaptığınız makyaj sizi daha uzun bir süre idare edecektir. Özellikle yıl başının yaklaşması ve gece vakti dışarıda eğlenecekler için çok faydalı bilgiler yer alıyor. Dışarıya çıkmadan önce bu önerileri dikkate alın, ve makyajınızı düşünmeden eğlencenizin tadını çıkartın.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
Koşu Bandı İle Zayıflama
Koşu Bandı İle Zayıflama

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
duzenli (1)
Kışın Hasta Olmamak İçin Gereken Besinler

Kapat