Gelin makyaj modelleri

Gelin makyaj modelleri

2016 düğün sezonu yaklaşırken, gelin adayları tüm hazırlıklarına hızla devam ediyor. Elbette ki en güzel gelinlik modelleri, aksesuarlar, ayakkabılar ve ürünler tercih edilirken, bunların yanı sıra önemli bir detay var. Bu da şüphesiz ki, gelin makyaj modelleri olurken, her kişinin cilt tipine, yüz uyumuna ve tarzına göre farklı makyaj uygulamaları gerçekleştirilebilmektedir. Konu için makyaj uzmanları ve kuaförler sizlere destek olsa da, gitmeden önce birkaç fikir alabilmek için şu başlıklara göz atabilirsiniz.

Parlak makyajlar

Düğün gününde, makyajınız ile ilgi çekmek istiyorsanız, daha parlak makyaj ürünleri ile uygulanan, parlak makyaj modelleri arasından seçimler yapabilirsiniz. Simli göz farları, ışıltılı takma kirpikler, canlı ve parlak rujlar kullanılabilir. Bu durumda da transparan pudraların yanı sıra farklı tonlarda da pudra kullanımı gerçekleştirilebilir. Allıklar ve daha fazlası seçimleriniz arasında olacaktır.

Hafif gelin makyajları

Yine daha sade bir tarza sahip olan bayanların, hafif gelin makyajları arasından seçim yapabilmesi mümkündür. Sade bir gelinlik modeli ile sade bir makyaj, daha doğal görünümler açısından sizlere yardımcı olabilir. Bu durumda da daha parlak makyaj ürünleri yerine, mat ve donuk ürünler tercih edebilirsiniz. Fakat parlak bir ruj ile canlılık kazanabilmek mümkün olur.

Ten rengine uyum

Bir gelin makyajı tercih edilirken, beyaz ten, esmer ve buğday ten için uyum önemlidir. Bu durumda uzmanlardan fikirler alarak, profesyonel bir destek alabilirsiniz.

Gelin makyaj modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
Kas-Alma-Teknikleri-Nelerdir
Kaş Alma Teknikleri Nelerdir

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
diyet efsanelerine dikkat
Diyet Nedir?

Kapat