Gelin Maskesi

Gelin Maskesi
27 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 3.066 kez okundu.

Gelin Maskesi

Evlenip güzel bir gelinlik güzel bir düğün yapmak isteyen gelin adayları bu gecenin çok eşsiz olmasını ve ileriye güzel bir anı kalmasını her şeyden çok istemektedirler. Bunun için bu gece için hazırlıklar tam ve eksiksiz olmalı bütün detaylar aylar öncesinden hazırlanmalıdır. Bunun farkında olan bayanlar erkeklere oranla daha seçici ve en ince detayı bile es geçmemektedirler. Yine bu özel günde en az gelinliğiniz kadar öneli olan bir diğer hususta yapacağınız cildiniz, cildinizin özellikle düğün ayınıza girdiğinizden itibaren pürüzsüz olmasına özen gösterin eğer düğün gecesi porselen makyaj tercih edecekseniz özellikle cildinize çok dikkat etmelisiniz.

Son dönemlerde bakım ve kozmetik ürünlerin artık gösterdiği fakat sahte ve kopyalamamış ürünlerinde piyasaya sürüldüğü bu günlerde bakım ve kozmetik ürünlerine bakarken bir kez daha düşünüp belli başlı ürünleri temin etmemiz bizler için uygun olacaktır. Kuaföre veya cilt bakım merkezlerine iş yoğunluğumuz, üşengeçliklerimiz ve paha fiyatlardan dolayı tercih etmediğimiz günler bizler ile birlikte. Fakat orada kullanılan bakım ürünlerini temin edip evimizde bu kişisel güzelliğimizi korumakta basittir. Doğal yollarla ile üretilen maske, bakım ürünleri bulduğu gibi bunları kullanarak hem vücut sağlımıza dikkat ederek hem de öyle pahala fiyatlar ödemeden kişisel baskımızı gerçekleştirmemiz çok kolaydır.

Doğal yollar ile yapılan kişisel bakımın bizleri rahatlatmasının yanında bir takım sorunları da gidereceği aşikârdır. Özellikle gelin adaylarının tercih edeceği cilt bakım merkezlerinin önemi gibi evde de yapacak oldukları kişisel bakımı eğlenceli ve keyifli hale getirmenin ve sonuçlarının güzellik olarak döndüğü bir sistem mevcut. Tabi son Dakika ‘ya bırakırsak bu biraz aceleye gelir ama bir kaç ay önce planlanırsa vazgeçilmezliğinizi ön planda tutarsınız.

Gelin maskesi, için birçok yöntem bulunurken bunlardan birkaçı şunlardır; taze nane ve süt ile hazırlanan doğal bakım ürünü süt, bal, tuz ile hazırlanan rahatlatıcı özelliğe sahip bu karışım zeytinyağı ve limon suyu ile hazırlanan etkili güzellik ürünü. Rezene, anason, biberiye ile hazırlanan ve selülite karşı bire bir olan bu karışım bizlere güzelliğin bir sırrını daha veriyor.

En güzel günler sizlerin olsun eşiniz ile mutlu yıllar diliyoruz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
Beautiful girl with clean fresh skin, white background
Cilt Sıkılaştırma Nasıl Yapılır?

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
cilt-lekeleri-2
Cilt Lekelerinden Sonsuza Dek Kurtulun

Kapat