Gelinlik şapka modelleri

Gelinlik şapka modelleri

2016 yaz sezonu yaklaşırken, elbette ki gelin adaylarının pek çok farklı ihtiyacı bulunmaktadır. Mesela, bahsettiğimiz ihtiyaçlar arasında, gelin aksesuar modelleri bulunurken, bunlar arasında bir hayli tercih edilen şapkalar, gelin adaylarının ilgisini çekmektedir. Gelinlik renk tonuna uygun olarak seçimler yapmak mantıklı olurken, dantelli, tüllü ve çiçek desenli pek çok model bulabilmeniz mümkün hale gelmiştir.

Dantelli şapkalar

                Sizlere bahsedilen, gelinlik şapka modelleri arasında bulunan dantelli modeller, gelinlik üzerinde yer alan danteller ile de iyi bir uyum sağlayacaktır. Elbette ki beyaz, kırık beyaz gibi renk seçimleri daha çok gerçekleştirilmektedir. Dantel kumaşlar üzerinde bulunan tül ile oluşturulmuş çiçekler, taşlar ve inciler modeli ortaya koyan özellikler arasında.

Tül şapkalar

Transparan kumaş kullanılarak üretilen gelin şapkası modelleri, yine üzerinde dantel işlemelere yer verilmiş en zarif modeller arasından tercih edilebilir. Elbette ki tül ile dantel uyum sağlarken, üzerinde ışıltılı taşlar ve inciler de ev sahipliği yapacaktır.

Kafes şapkalar

Farkı bir tarzı ortaya koymak isteyen gelin adayları, yandan kullanacakları kafes şapka tasarımı ile tarzlarını gösterebilecektir. Düğün gününüzde misafirlerinizin ilgisini çekmenin yanı sıra şık bir boy göstermek istiyorsanız, bu modeller arasından seçimlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Elbette ki en sade tasarımlara sahip ürünler de, moda tasarımcıları 2016 konseptleri olarak sunarken, bu konuda moda evleri ya da hazır giyim sektöründe hizmet veren gelinlik firmaları sizlere yardımcı olabilecektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
Beautiful girl with clean fresh skin, white background
Cilt Sıkılaştırma Nasıl Yapılır?

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
Cilt Kızarıklığı
Cilt Kızarıklığı Sebepleri Ve Maskesi

Kapat