Gençlik İksiri Limon ve Sarımsak

Gençlik İksiri Limon ve Sarımsak
14 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 20.759 kez okundu.

Gençlik İksiri Limon ve Sarımsak Karışımı

 • Son zamanlarda birçok yerde ünlü limon ve sarımsak karışımından oluşan mucizevi gençlik iksiri hakkında bir şeyler duymuşsunuzdur. Ben de konuyu detaylı araştırdım ve bu gençlik ve sağlık iksirinin nasıl yapılacağını ve ne gibi yararları olduğunu sizlere aktarmaya çalışacağım.
 • Bu sağlık deposu iksir için gerekli malzemelerimiz 2 litre taze limon suyu, 40 diş sarımsaktır. Hazırlanışı gayet basittir, ben de henüz denemedim ama yakın zamanda denemeyi düşünüyorum. Öncelikle sarımsakları ezin ve cam kavanozun içine doldurun, ardından limon suyunu boşaltın ve kavanozun kapağını kapattıktan sonra ve şişenin her yerini folyo ile sarın. Çok titiz biri olduğunuzu düşünerekten  sarımsakları yıkarsınız ama bunu yapmamalısınız. Çok sıcak olmayan bir yerde kavanozu muhafaza edin ve 25 gün boyunca her gün yaptığınız karışımı sallayın.
 • 25 gün gibi uzun bir süre bekledikten sonra güzellik iksiri hazır kıvama geliyor. Bu çok acı, ben bunu içemem diyerek karışımın içine herhangi bir malzeme eklemeyiniz, aksi takdirde yararlı olmayabilir. Şimdi sıra geldi limon ve sarımsak iksirinin kullanımına, sabahları kahvaltıdan önce bir kahve fincanı, mümkünse 1 çay bardağı için. 45 dakika boyunca bir şey yemeyin ve sonra kahvaltınızı yapın. Bu işlemi gençlik iksiri karışımınız bitene kadar uygulamanız gerekiyor.

Gençlik İksiri Limon ve Sarımsak’ın Yararları

 • Muhteşem limon ve sarımsak karışımının yararları saymakla bitmiyor, ilk yararı; yüksek tansiyonu önlüyor, tıkalı olan kalp ve damarları açıyor, anjiyo gibi sorunlar ile uğraşmak zorunda kalmayacaksanız.
 • Kötü kolesterolünüz varsa bu iksir sayesinde düşüyor, vücutta kilo yapan yağların yakılmasını sağlayarak fit ve sağlıklı bir görünüm kazanabiliyorsunuz.
 • Böbreklerinizde sorun varsa, safra taşı bulunuyorsa bu iksir hepsini ortadan kaldırıyor. Ayrıca çeşitli nedenlerden dolayı ödem gibi rahatsızlıkları bulunanlar limon ve sarımsak karışımının yararları sayesinde doğal yollardan ödem atabilirler.
 • Gençlik iksiri karışımımızın sıradaki yararı ise ülser rahatsızlığı olanlar için. Ülkede birçok kişide ülser var bu yüzden dilediğinizce yemek yiyemiyorlar. Bu iksir sayesinde ülsere neden olan mikrop yok olacak ve birçok kişi bu rahatsızlıktan basit ve doğal yol ile kurtulacak.
 • Sürekli sabit oturanlarda kireçlenmeler oluşur ve ardından eklem ağrıları da başlar. Bu gençlik iksiri sayesinde romatizma, eklem ve kireçlenmelerin neden olduğu ağrıları azaltabilirsiniz.
 • Limon ve sarımsak karışımımız sinir sistemlerini baştan sona tazeliyor, beyin hücrelerinin yenilenmesini sağlıyor ve bu sayede Alzheimer gibi hastalıklara yakalanma ihtimaliniz azalıyor.
 • Gençlik iksiri özel tarifimiz çağın en kötü hastalığı olan kansere karşıda koruma sağlıyor. Vücudun bağışıklık sistemini güçlendirerek her türlü mikroba karşı direnç sağlanıyor. Aşırı yoğun ve yorgun günlerde alerji gibi sorunlarız varsa limon sarımsak karışımın yararları sayesinde bu sorundan da kurtulabilirsiniz.
 • Bu karışımı gerçekten süper, limon içerisinde eriyen sarımsaklar sayesinde kötü koku da olmuyor. Ayrıca bu karışımı keşfeden Rus, babası üzerinde denemiş ve babasını ameliyattan kurtarmıştır. Rusya’da başlayan bu gençlik iksiri, Amerika başta olmak üzere birçok ülkede de araştırılmaya başlanmıştır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
balin-cilde-mucizevi-etkileri
Balın Cilde Mucizevi Etkileri

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
Bitkisel Yağlarla Kalıcı Bronzluk
Bitkisel Yağlarla Kalıcı Bronzluk

Kapat