Gliss Million Gloss Serisi

Gliss Million Gloss Serisi
5 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 4.702 kez okundu.

Onarıcı formülü ve milyonlarca ışıltı ile saç tellerine parlak kazandırması gibi birçok etkiyi aynı anda sağlayan Gliss million gloss serisi; şampuandan sıvı saç kremine, saç maskesinden onarıcı bakım yağına kadar birçok ürünü aynı seride bir araya getiriyor. Her bir saç teli için parlaklık etkisi bulunan bu serinin ürünleri bir arada kullanıldığında maksimum etki sağlıyor. Daha parlak, daha güçlü, daha hacimli ve daha güzel saçlara kavuşmak için bu serinin ürünlerini kullanmanızı öneriyoruz. Yıkama sonrası dolaşan saçları kolayca açabileceğiniz bir ürün arıyorsanız, Gliss Million Gloss sıvı saç kremini deneyebilirsiniz. Gelin isterseniz bu serinin ürünlerine tek tek bakalım…

Million Gloss Şampuan

gliss-million-gloss-sampuan-yorum

Saç yıkama işleminin temelini oluşturan şampuan, Million gloss serisinden bir şampuandan beklediğiniz maksimum etkiyi sağlıyor. Elektriklenmeyi önlüyor, saça hacim ve parlak bir görünüm kazandırıyor. Özel onarıcı formüle sahip olan bu şampuan, uzun süreli ve göz kamaştırıcı parlaklık özelliğine sahip. İçerdiği milyonlarca ışık yansıması ile daha parlak saçlar vaat ediyor. Kozmetik marketlerde ve Migros, Carrefour gibi süpermarketlerde bulabilirsiniz. Fiyatı 7.5 TL ile 9 TL arasında değişiyor.

Million Gloss Sıvı Saç Kremi

gliss-million-gloss-sivi-sac-kremi

Duştan sonra saçları dolanan, tararken zor açılan ve saç tarama işlemi adeta bir çileye dönüşen kadınlara müjdemiz var. İçerdiği laminasyon teknolojisi ve milyonlarca ışık yansıması ile saça parlaklık kazandırmasının yanında, saçların çok daha az zarar görmesine ve çok daha hızlı açılmasına yardımcı olan Gliss million gloss sıvı saç kremi, 10 güne kadar saça milyonlarca ışık yansıması vaat ediyor. Özellikle parlaklığını yitirmiş mat saçlar için geliştirilmiştir. Fiyatı 15 TL.

Million Gloss Saç Maskesi 

gliss-million-gloss-sac-maskesi-yorum

Daha sağlıklı ve daha güçlü saçlar için saçların temizlenmesinin yanında, haftalık olarak düzenli bakım da şart. Saçların daha hızlı onarılması ve daha güçlü olmasını sağlayan Million Gloss parlaklık maskesi, laminasyon teknolojisi ile saçlarınızı kısa sürede onarır ve yumuşacık yapar. Tek yapmanız gereken bir miktar ürünü alıp saça dairesel hareketlerle yedirmek ve 1 dakika saçta bekletip soğuk su ile durulamak. Duştan çıktıktan sonra çok daha yumuşak ve çok daha parlak saçlara kavuştuğunuzu ilk kullanımdan itibaren göreceksiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
boyalı-saçlar-2
Boyalı Saçları Korumanın Sırları

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
esmerler Nasıl Makyaj Yapmalı2
Estetik Merkezleri

Kapat