Göbek Eritme Yöntemleri

Göbek Eritme Yöntemleri
26 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 1.950 kez okundu.

Göbek Eritme Yöntemleri

Göbek en kolay yağlanma olan bölgelerden biridir. Göbek eritmek için birçok egzersiz hareketleri dışında birçok karışım da bulunmaktadır. Gece yemek yemek sakıncalıdır. Ancak bazı karışımlar buna dâhil değildir. Örneğin üç kaşık light yoğurt içerisine 10 damla limon ve kırmızıbiber olup yerseniz yağ yakımın kolaylaştırır. Sabah kahvaltıdan önce, sıcak su içerisine 1 tatlı kaşığı bal, 1 yemek kaşığı elma sirkesi koyup içmeniz tadı kötü olsa bile yine yağları yakar. Ve aynı karışımı portakal suyu içerisine uygulayıp içmeniz, ara öğün olarak tüketebilirsiniz.

Bunların dışında yeşil çaylar sindirim sisteminizi düzenler ve kilo vermenizi sağlar. Portakal vücuttaki yağların kolay çözülmesini sağlar. Sabah kahvaltılarında mutlaka yumurta tüketmeniz gerekmektedir. Yumurta, yağın çözülmesini sağlar ve metabolizmanın hızını arttırır.

Kilo vermek istiyorsanız, sofrada hızlı yemeyin. Öğün sayınızı arttırın ancak porsiyonlarınızı azaltın. Yemeklerden önce 1 bardak su için. Su açlık hissinizi azaltacaktır. Yemenin dışında egzersizlerle desteklenmesi gerekmektedir.

Mekik çekmek en iyi göbek eritme yöntemlerinden birisidir. Bunun dışında pilates hareketlerinin çoğu göbek eriten hareketlerdendir. Özellikle pilates topu ile yapılan egzersizler yardımcı olacaktır. Doğru nefes alıp vermek, kilo vermenizi kolaylaştırır. Ayrıca doğru oturmak bütün omurgalarınızı açtığı için daha kolay esneyip hareketleri daha rahat yapmanızı sağlayacaktır.

Yapılacak diğer bir yöntemlerden birisi de masajdır. Göbeğinize yapacağınız masaj ile kan dolaşımını hızlandırır ve kalori yakımın hızlandırır. Otururken bile kalori yakmanız mümkündür. Örneğin otururken, sağa sola belli bir noktaya kadar dönmeniz göbek ve bel bölgesinin çalışmasını sağlayacaktır.

Diğer bir göbek eritme yöntemi de profesyonel kişilerden yardım almaktır. Güzellik merkezlerinde gerçekleştirilen müdahaleler ile her seansta daha büyük sonuçlar elde etmeniz mümkündür. Ancak kalıcılığı için beslenmeye de özen göstermek gerekmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
Fondöten Kullanımı Sırasında En Çok Rastlanan Yanlışlar
Fondöten Kullanımı Sırasında En Çok Rastlanan Yanlışlar

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
Onarıcı Cilt Maskeleri
Onarıcı Cilt Maskeleri

Kapat