Göbek Yağlarını Eritmek için Egzersiz Hareketleri

Göbek Yağlarını Eritmek için Egzersiz Hareketleri
10 Mart 2015 tarihinde eklendi, 5.003 kez okundu.

 

 • Göbek yağlarınızdan kurtulmak istiyorsanız, sizlere sağlıklı şekilde karın yağlarını eritmek için egzersiz hareketlerini yazımızdan okuyabilirsiniz

İşte En Sağlıklı Göbek Sıkılaştırıcı Hareketler

 • Göbek bölgenizdeki yağlardan sonsuza dek kurtulmak ve sağlıklı bir şekilde bu yağları vücudunuzdan uzaklaştırarak fit bir görünüme mi sahip olmak istiyorsunuz? Tüm bu saydıklarımızı gerçekleştirmek artık hiç de hayal değil.
 • Düzenli bir şekilde yapacak olduğunuz sağlıklı diyet programları ve günün belli saatlerinde gerçekleştireceğiniz kardiyo hareketleri ile göbek bölgelerinizdeki rahatsız edici görüntüden kurtulabilir ve karın kaslarınızın belirgin bir şekilde çıkmasını sağlayabilirsiniz. Bilindiği gibi göbek bölgelerinizdeki yağları eritmek vücudun diğer bölgelerindeki yağları eritmekten çok daha zor ve süreç isteyen bir iştir. Bu sebeple göbek yağlarınızı eritme konusunda kesin olarak kararlı olmalı, yapacak olduğunuz egzersizleri biran olsun aksatmamalı ve beslenme konusunda azami dikkat göstererek diyet programınızı bozmamanız gerekmektedir.
 • Karın kaslarınızı ortaya çıkarmanın ön koşulu olarak göbek yağlarınızı eritmeniz gerekmekte ve sağlıklı bir görüntüye kavuşmak için egzersizlerden sonra kısa dinlenme araları vermeniz gerekmektedir. Var olan kilolarınızı vermeden yapacak olduğunuz karın egzersizleri karın bölgenizdeki kaslarınızı şişirerek hayal ettiğiniz ince bir vücuda kavuşmanızı engelleyebilmektedir. Bu sebeple öncelikle var olan kilolarınızdan olabildiğince kurtulmanız gerekmektedir.

Göbek Yağlarından Kurtulmak İçin Yapılması Gerekenler

 • Fazla kilolarınızdan kurtulduktan sonra ortaya çıkacak muhtemelen görüntü göbek bölgenizde oluşan sarkmalardır. Bazı insanlarda göbek bölgesinde sarkma olmasa dahi bu bölge istenilen sıkılıkta olmayabilir ve bu durum oldukça can sıkıcı bir hal alabilir. Bu sebeple bu can sıkıcı durumla karşılaşmamak için ya da var olan rahatsız edici durumdan kurtulmak için göbek bölgelerini çalıştıran egzersizlere geçilerek bu problemden kurtulabilirsiniz.
 • Göbek bölgelerinizdeki yağlardan kısa sürede kurtulmak şok diyet programlarını uygulamak birden aldığınız kalorileri kesmek vücuda yarardan çok zarar verecektir. Bu sebepten dolayı almış olduğunuz kalori miktarını kademeli bir şekilde zamana yayarak düşürmeniz ve süreç içerisinde sağlıklı bir şekilde kilo vermeniz için en sağlıklı diyet programlarını uygulamanız olası problemlerin önüne geçerek motivasyonunuzu artıracaktır.
 • Şok diyet programları vücudunuza zarar vereceği için aldığınız kiloları geri almanıza ortam hazırlayacak ve yapmış olduğunuz tüm çalışmalar maalesef ki boşa gidecektir. Sizlere tavsiyemiz iyi bir diyetisyen kontrolünde hazırlanan diyet listelerine uymanız ve bunları günü gününe eksiksiz bir şekilde yerine getirmenizdir. Birden düşük kalorili yiyecekler yediğinizde vücudunuz bu duruma alışık olmadığı için yağ depolar ve vücudunuzdan su ve kas kaybı yaşayarak ciddi problemler ortaya çıkabilir.
 • Hazırlayacak olduğunuz diyet listelerinin vitamin ve mineral bakımından yeterli olması oldukça önemli bir yere sahiptir. Kilo verme sürecinde doktorunuzun ya da uzman kişilerin hazırlayacak olduğu diyet programları günlük hayatınızı alt üst edecek düzeyde kötü ise bu diyet programlarının yerine kendi beslenme alışkanlıklarınızın paralelinde daha lezzetli ve damak tadınıza hitap eden diyet listeleri hazırlayabilirsiniz. Böylece hem motivasyonunuz en üst düzeyde olacak hem de kilo vermek uğruna gününüzü kendinize zehir etmemiş olacaksınız.
 • Kendi oluşturacağınız diyet programlarında sizlere tavsiyemiz sebze ve meyve gibi gıdaları en üst sıralarda tutmanızdır. Bu d,yet listesinde olabildiğince tuz, yağ ve şekerden uzak durmanız amacınıza kolayca ulaşabilmeniz açısından oldukça önemli bir yere sahiptir. Göbek yağlarını eritme hareketleri ile birlikte bu diyet programı ciddi manada işinizi görecektir.
 • Bir ay içerisinde 4 ya da 5 kilo vermek en sağlıklı olanıdır. Bu sebeple bu ay içerisinde almış olduğunuz kalori miktarı yakmış olduğunuz kaloriden 600 kalori kadar az olmalıdır. Bu türden yapacak olduğunuz diyetlerde vermiş olduğunuz kiloları geri almanız çok zordur. Yapacak olduğunuz diyet programlarınızın yanı sıra bir hafta içerisinde en az 4 gün boyunca günlük 45 dakikalık egzersizler yapmalı ve bu egzersizleri yaparken iyice terlemelisiniz. Sağlıklı kilo vermenin ön koşullarından ilk ikisi düzenli bir idyet programı ve düzenli yapılan egzersizlerdir.

Göbek Sıkılaştırmak İçin Yapılacak Hareketler

 • Göbek eritme egzersizleri sürecinde dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biri bu göbek egzersizlerini birden yüklenerek yapmamanızdır. Çünkü karın eritme egzersizleri yaparken birden vücuda yüklenirseniz kaslarınız alışık olmadığı için daha kötü sonuçlara yol açabilecektir. Bu sebepten dolayı egzersizleri vücudunuza alıştırarak devam etmeniz istediğiniz sonuca kolayca ulaşabilmeniz açısından oldukça önemli bir yere sahiptir. Bu süreçte kardiyo etkinliklerine devam etmeniz var olan fazlalık kilolarınızdan kurtulmanız için sizlere yardımcı olacaktır. Karın yağlarını eritme hareketler sayesinde sağlıkla kilo vermenin keyfini süreceksiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
evde-cilt-bakimi-icin-oneriler
Evde Cilt Bakımı için Öneriler

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
Kremle Zayıflama
Kremle Zayıflama

Kapat