Göğüs Büyüten Bitkiler

Göğüs Büyüten Bitkiler
12 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 5.579 kez okundu.

Vücudumuzda göğüslerin büyümesi ve küçülmesi hormonsal değişimlerle bağlantılıdır. Göğüs büyütmek amacı ile kremler, masaj tekniklerinden ve besinlerden faydalanabilirsiniz. En etkili yöntem olan estetik ameliyat seçeneği sizin için kötü bir seçenek ise göğüs büyüten bitkiler yardımı ile istediğiniz göğüs ölçülerine sahip olabilirsiniz.

göğüs-büyüten-bitkiler-2
Göğüs Büyütmek İçin Çörekotu
Göğüslerin büyümesine büyük katkı sağlayan çörekotu, su ile beraber ezilmiş bir şekilde sabahları aç karınla tüketilmelidir. 2 çay kaşığından az bir şekilde tüketmeniz göğüslerinizin zaman içirisinde büyümesini sağlayacaktır.
Göğüs Büyüten Cüce Palmiye
Faydalı bitkiler arasında yer alan cüce palmiye göğüs büyüten etkileri nedeni ile de kullanılmaktadır. Piyasada cüce palmiye bitkisi hap olarak da göğüs büyütücü olarak yer almaktadır.
Göğüs Büyüten Susam
Susam yağını almış olduğunuz gibi göğüslerinize sürerek büyüme sağlayabilirsiniz. Fosfor, demir protein ve kalsiyum açılarından da zengin olan susam, birçok göğüs büyütücü kreminin formülünde yer almaktadır. Susam yağını göğüslerinize iyice sürerek, susamı ise yiyerek faydasını görebilirsiniz.

göğüs-büyüten-bitkiler-3
Göğüs Büyüten Rezene
Rezene mutfaklarda sıkça kullanılmakta olan östrojendik bir bitkidir. Göğüs büyütme de ve göğüsün dik görünmesini sağlamakta oldukça etkili bir bitkidir. İçerek de alınabiliyor olması sofralarınızı da bu bitki ile süsleyebilirsiniz. Rezeneli bir sıvı losyon alıp bununla yuvarlak dokunuş hareketleri ile göğüslere masaj yapılabilir.
Göğüs Büyüten Patates
Rezene gibi yabani tatlı patatesinde göğüs boyutunu arttırmada oldukça etkisi vardır. Cinsel olarak kesinlik ile uyarıcı bir bitkidir. Göğüslerinizin büyümesinde de etkili sonuçlar gösterecektir.
Göğüs Büyüten Boyotu
Hormonları çalışır hale getirerek göğüslerin büyümesini sağlamakta olan boyotu günlük olarak göğüslere ufak masajlar eşliğinde uygulanmalıdır.
Doğal Göğüs Büyütme Tarifi

  • Yağsız krem
  • Su
  • 3 tatlı kaşığı şerbetçiotu

Şerbetçi otunu ve 3 te 1 kadar suyu bir araya getirip ocakta kaynama seviyesine gelene kadar ısıtın. 15 dakika bekledikten daha sonra yağsız el kremi ilave edip karıştırın ve yaratmış olduğunuz karışımı 1 gün boyunca ağzı kapalı bir şekilde oda sıcaklığında dinlendirin. Göğüslerinize ıhlamur eşliğinde masaj yaptıktan sonra karışımı sürüp 45 dakika kadar bekleyin ve sonrasında temizleyin. Haftada 1 kere kesin düzenli olarak kullanıldığında göğüslerde büyüme sağladığı görülmüştür.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
Bacak Ve Baldır Hareketleri
Bacak Ve Baldırlarınız İçin Spor Hareketleri

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
sağlıklı-ve-güzel-bir-cilt-için-tüyolar-3
Sağlıklı ve Güzel Cilt için Tüyolar

Kapat