Göğüs Dikleştirmenin Yolları

Göğüs Dikleştirmenin Yolları
15 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 3.595 kez okundu.

Göğüs Dikleştirmenin Yolları
Daha dik göğüslere sahip olmak ve ilgi çekici olmak isteyen bayanlar göğüslerinin sarkmasından çok rahatsız olur. Genellikle yaşlılık veya genetik faktörlerden dolayı göğüslerde sarkma oluşabilir.Bunu önlemek için tamamen doğal ve bitkisel yöntemlerden yararlanarak yapacağınız uygulamalar ile sarkan ve gevşeyen göğüs derinizin toparlanmasını ve daha dik görünmesini sağlayabilirsiniz. Spor yapmakta göğüslerin daha sıkı ve dik olmasını sağlayan yöntemlerdendir. Ama genellikle bayanlar spor yapmak için yeterli zamanı bulamıyor yada üşeniyorlar diyebiliriz. Spor yapmadan da bu işlemi nasıl yapabilirsiniz hep birlikte göz atalım. Göğüs dikleştirici egzersizler ve tamamen doğal yollardan hazırlanmış bitkisel yöntemleri uygulayabilirsiniz, sizin için en etkili bitkisel yöntemleri bir araya topladık.

Göğüs Derisini Sıkılaştıran Tarif

  • 1 adet yumurta akı
  • 1 adet elma
  • 2 yemek kaşığı toz şeker
  • 2 orta boy patates

Hazırlanışı: Öncelikle malzemelerimizden elma ve patatesi güzelce rendeleyin daha sonra toz şeker ve yumurta akını da ilave ederek karıştırın.Hazırlamış olduğunuz karışımı tülbent içine sarın ve göğüslerinizin üzerine yerleştirin. Bu şekilde tam 4 saat boyunca bekletin. Bu uygulamayı 3 günde 1 uygulayın. Çok kısa bir süre sonra göğüslerinizin daha dik ve gergin olduğunu fark edeceksiniz.

Göğüs Büyüten Doğal Tarif

  • Yağsız krem
  • Su
  • 2 yemek kaşığı şerbetçiotu

Hazırlanışı: Öncelikle şerbetçiotunu bir kabın içerisine alın ve içerisine 3/1 oranında su ilave edin.Hazırlamış olduğunuz karışımı kaynama derecesine ulaşana kadar kaynatın. 2 dakika daha kaynattıktan tam 10 dakika boyunca dinlendirin. Son olarak el kremini de karışıma ilave edin karışımımız krem kıvamına gelecektir bu şekilde. Oluşturduğumuz bu karışımı tam 1 gün boyunca ağzı kapalı olacak şekilde odanın bir köşesinde bekletin. Ertesi gün karışımı göğüslerinize sürmeden önce ıhlamur yardımı ile göğüslerinize masaj yapın ve daha sonra uygulamaya geçebilirsiniz. Karışımı göğüslerinize sürdükten sonra 1 saat boyunca bu şekilde bekletin ve daha sonra yıkayabilirsiniz. Haftada 1 kez bu uygulamayı kullandığınız takdirde daha büyük ve sert göğüslere sahip olacaksınız.

Sizlere vermiş olduğumuz bu tamamen doğal ve sağlıklı uygulamalar ile daha büyük ve sert göğüslere sahip olacaksınız. Yaşlılığın ve genetik faktörlerden dolayı oluşan göğüs sarkmasının önüne geçebilirsiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
Hangi Saç Modeli Yüzünüzü Toplu Gösterir
Hangi Saç Modeli Yüzünüzü Toplu Gösterir

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
Pratik Yüz Maskesi Tarifleri
Doğal Yüz Maskesi Nasıl Yapılır

Kapat