Göğüs Ve Kalçanın Ameliyatsız Büyütülmesi

Göğüs Ve Kalçanın Ameliyatsız Büyütülmesi
17 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 3.540 kez okundu.

Göğüs Ve Kalçanın Ameliyatsız Büyütülmesi – Yağ Enjeksiyonu

Estetik cerrahide yağ enjeksiyonu nasıl uygulanır? Bu yöntemle göğüsleri büyütmek mümkün mü?

Yağ enjeksiyonu, yağın vücutta artık bölümünden eksik bölümüne aktarılmasıdır. Kırışıklık veya yara izi tedavisinden tutun da vücudun şekle girmesine kadar birçok alanda kullanılıyor. Üstelik birçok dolgu maddelerinden daha sağlıklı, doğal ve kalıcı özelliklere sahiptir.

Yağ enjeksiyonu hangi bölgelere uygulanır?
Yağ dokusunun alındığı bölge esasen karın veya ayaklardır. Vücutta istenilen yere aktarılabilir. Prosedürde önemli olan yağ hücrelerinin uzun vadeli kalıcı olmasıdır. Bu nedenle, bu olasılığı yüksek derecede sağlayabilecek bölgeyi doğru seçmek gerekir.

Yağ enjeksiyonunun yüze uygulanması
Kahkaha çizgileri ve kırışıklıklar karın ve kalça bölgesinden alınan yağ enjeksiyonu ile yok edilebilir. Dudaklar, yanaklar, yüzün çökmüş bölgeleri ve tedavi edilemeyen akne izleri doldurulabilir, hatta çene düzgün biçime sokulabilir. Alındaki çizgiler, dudak ve burun arasındaki mesafe ve iki çizgi alınabilir.

Göğüs büyütülmesi
Eğer implant edilmeden göğsünüzün boyutunu biraz büyütmek istiyorsanız, yağ enjeksiyonu sizin için en uygun araçtır. Fakat bu, göğüs şekli ve sıklığında değişiklik yapmayacak. Yağ enjeksiyonu göğüs sarkması ve belli edilecek şekilde büyümesi için çıkış yolu değildir.

Yağ enjeksiyonu ve göğüs implantı
Yağ enjeksiyonuyla küçük değişiklikler kullanılabilir. İmplant sonrası döşlerin mükemmel olmaması, küçük eksiklikler veya iki göğüs arasında farklılıkların olması mümkündür. Hasta bunlardan rahatsızsa, yağ enjeksiyonu ile kolaylıkla istediğini elde edebilir. Herhangi bir küçük kaza ve arıza yüzünden göğsünüzde oluşan sorunlar yağ enjeksiyonu ile düzeltilebilir. Fakat büyük ve önceki göğüs ölçüsüne ulaşmak için büyük operasyona ihtiyaç var.

Kalçanın büyütülmesi
Daha dolgun ve düzgün kalça isteyenler için Brezilya usulü ile kalça estetik işlemi iyi çaredir. Kalçayı şekle sokmak için kalçanın başka yerinden alınan yağ aynı bölüme nakil edilebilir. Böylece, yağ dokusunun istenilen şekilde dağıtılması implant ihtiyacını ortadan kaldırmış olur.

Ellerin gençleştirilmesi
Eller yaşı en çok tezahür eden vücut bölümlerinden biridir. Yağ nakli yoluyla ellerin azaltılmasını ve kırışıklıkların giderilmesi mümkündür. Bundan sonra ellerinize daha genç hissedersiniz, cildiniz zamanla gençleşecek. Bu mucize sayesinde vücudunuzu istediğiniz şekle sokabilirsiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
İnce Bel İçin Diyet
İnce Bel İçin Bu Yiyeceklerden Uzak Durun

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
gunluk-makyaj-onerileri-3
Günlük Makyaj Nasıl Yapılır?

Kapat