Göğüslerinizi Büyütmenin Yolları

Göğüslerinizi Büyütmenin Yolları
6 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 3.191 kez okundu.

göğüs-büyültme

Göğüslerinizin büyüklüğünden memnun değilseniz yapabileceğiniz bazı uygulamalar mevcut. Vücudun gelişmesi için de gerekli olan bu tavsiyeler sayesinde hem göğüslerinizin büyümesini ve dikleşmesine sağlayacaksınız hem de vücudunuzun şekil almasına destek olacaksınız. Kadınların kafaya en çok taktığı konulardan biri olan göğüs küçüklüğünü bu tüyolar ile sorun olmaktan çıkaracaksınız.
Göğüslerinizi daha büyük ve dik göstermek için egzersiz yapmalısınız. Bu aynı zamanda vücudunuzu da dinç tutacağından kısa zamanda fiziksel değişimi fark edeceksiniz. Yapabileceğiniz egzersizlerden bir tanesi şınavdır. Günde 10-15 arası çekeceğiniz şınav ile hem kollarınızı güçlendirecek hem de göğüs kısmınızı geliştirmiş olacaksınız. Aynı zamanda eşit ağırlıklardaki iki cismi kollarınızı iki yana açtıktan sonra kaldırıp indirin, Bu hareketi de 3 set şeklinde 15’er kere yaptığınızda oldukça yararlı olacaktır.

göğüs-büyültme-2
Sağlıklı bir vücudun şüphesiz en büyük sırrı, beslenme biçimidir. Beslenme biçimi bozuk olan bir insanın vücuduna dağılan yağın da oranı az olacaktır. Bu sebeple sebze ve meyve ağırlıklı bir program hazırlayarak, vücudunuzun dengeli olmasını sağlamalısınız. Ve bu sağlıklı beslenme programında da göğüslerinizi büyütmeye yardımcı olacak besinleri de dahil edin. Bu besinlerden bazıları; elma, şeftali, üzüm, kavun, zeytin, kuru erik, yulaf ezmesi, tam buğday, rezene çavdar, karanfil ve zencefil.
Ancak ben hem yediklerime dikkat ediyorum hem de spor yapıyorum yine de göğüslerim küçük diyorsanız da yapabileceğiniz tek yol göğüs ameliyatıdır. Silikon taktırmak kesin sonuç olacaksa da elbette pürüzleri de olacaktır. Bu sebeple silikon taktırma kararı vermeden önce mutlaka bir uzmana danışmalısınız. Çünkü taktırdıktan sonra bazı sorunlar yaşama ihtimaliniz yüksek olabiliyor.
Yapabileceğiniz basit ve etkili bir diğer yöntem de göğüslerinize masaj yapmaktır. Masaj yaparken kullanacağınız yağın içerisinde A,B,C,D,E,K Vitamini ve Minerallerinin olması da ekstra etki sağlayacaktır. Her gün olmasa da bu işlemi 2 günde bir 10 dakika yapmanız göğüslerinizin daha iri görünmesini sağlar. Üstelik kullandığınız yağın bitkisel bir ürün olduğundan emin olduğunuz takdir de faydası da daha fazla olacaktır. Bu yöntem diğerlerine göre biraz daha uzun vadede etki gösterse de kesin sonuç garantisi vardır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
Doğru Beslenme Önerileri
Doğru Beslenme Önerileri

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
Cilt-Lekeleri-icin-Karbon-Peeling
Cilt Lekeleri için Karbon Peeling

Kapat