Gölgeli makyaj nasıl yapılır

Gölgeli makyaj nasıl yapılır

Gölgeli makyaj ciltteki kusurları kapatma amacıyla yapılan ve kapatma istediğiniz kusurların üzerini koyu renkle boyayarak, beğendiğiniz özellikleri daha öne çıkararak yapılan makyajdır. Buna kontür de denmektedir. Son yıllarda youtubeda gölgeli makyaj nasıl yapılır yazdığınızda çıkan videolardan da anlaşılacağı gibi sadece yüze değil aynı zamanda vücudun diğer bölümlerine de gölgeli makyaj yapıldığını göreceksinizdir. Örneğin göğsü küçük kadınlar göğüslerinin büyük görünmesi sağlamışlardır. Ya da karın kası yapan kadınlar vardır. Bacakların bile daha ince görünmesi sağlanabiliyor bu makyaj tarzıyla.

Gözleri büyük gösteren gölgeler

Gözlerinizin küçüklüğünden şikâyetçiyseniz bu yazı tam size göredir. Siz de gölgeli göz makyajı nasıl yapılır merak ediyorsanız youtubedaki videolardan yapılışını izleyebilirsiniz. Genellikle göz kapağına koyu renklerde far tercih ederken göz pınarlarına açık renk beyaz gri gibi renkler tercih ederek gözünüzün olduğundan daha büyük görünmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca kirpiklerinizden şikâyetçiyseniz kirpik kıvrıştırıcısı bu konuda mucizeler yaratıyor. Ayrıca biraz çekik gözlere sahip olmak için kuyruklu bir eyeliner işiniz görecektir. Mükemmel bakışlara sahip olmak artık bu kadar kolaydır. Tek yapmanız gereken küçük bir araştırma ve sonuç mucize olacaktır.

Gelin makyajı

Siz de düğününüzde fotoğraflarda ve düğün videonuzda yüzünüzdeki kusurlardan kurtulmak istiyor iseniz mutlaka düğününüzde bu işi iyi bilen makyaj uzmanlarıyla beraber size uygun gölgeli gelin makyajı nasıl yapılır videolarından faydalanarak makyaj provanızı mutlaka yapmalısınız.

Gölgeli makyaj nasıl yapılır

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
yagli-saclar-icin-bitkisel-maskeler
Yağlı Saçlara Çözüm için Bitkisel Maskeler

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
pratik-güzellik-sırları-3
Pratik Güzellik Sırları

Kapat