Gömlek bluz modelleri

Gömlek bluz modelleri

Bayanlar için hem oldukça şık olmalarıyla hem de farklı bir havaya sahip olmalarıyla gömlek bluz modelleri, bayan modasının parlayan yıldızlı olarak sezona giriş yapmayı başarıyor. Gömlek bluzlarda bulunan ince ve hoş tasarım detaylarıyla birlikte kendinize oldukça fark yaratıcı bir kombin hazırlayarak, isterseniz iş hayatı içerisinde isterseniz günlük hayatta isterseniz de davet-toplantı gibi ortamlarda ön plana çıkabilirsiniz.

Gömlek Bluzlarda Sezon Trendleri

Sezonun trendgömlek bluz modelleri içerisinde pek çok alternatifiniz bulunuyor.

Gömlek bluz modellerinden en fazla dikkat çeken tasarım, omuz kısmından başlayarak dirseğe kadar uzanan bölümde kareli deliklerin yer alması oluyor. Baklava dilimi olarak tabir edilebilecek bu boşlukların yanı sıra yakasında işleme ve figür bulunan modeller de oldukça dikkat çekici duruyor.

Bluz gömleklerde yaz sıcağında veya ılık ilkbahar havalarında kolsuz, derin yakası bulunan ve yaka kısmında fular yer alan modeller sezon trendi olarak tercihleriniz arasında kendilerine yer bulabilirler.

Bluz gömleklerde yaka detayları başlı başına fark yaratıcı bir tasarım detayı olmakla birlikte yaka kısmında işleme ve farklı motifler bulunan modelleri de tercih ederek, hoş bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Gömlek Bluz Modellerinde Güncel Fiyatlar

Gömlek bluzlarda fiyatlar 65 TL’den başlayarak değişkenlik gösteriyor. Şık tasarımlar ve uzun kullanım ömrüne sahip olan gömlek bluzları alarak ekonominize katkıda bulunabilirsiniz. Ayrıca belirli günlerde yer alan mağaza ve internet üzerindeki indirimlerle de benzersiz gömlek bluzları yarı fiyatına satın alabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
Bitkisel Yağlarla Kalıcı Bronzluk
Bitkisel Yağlarla Kalıcı Bronzluk

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
Ananasın Faydaları
Ananasın Faydaları

Kapat