Haşema Mayo Modelleri

Haşema Mayo Modelleri

                Tesettürlü bayanların deniz zevkinden mahrum kalmamaları için tasarlanan ve son birkaç senedir yaygın olarak gördüğümüz haşema mayo modelleri 2016 yaz kreasyonunda da karşımıza çıkıyor. Tesettürlü bayanlar için çok iyi ve şık bir seçenek olan haşemalar, kullanım açısından da çok rahatlık sağlıyorlar.

Yeni sezon haşema modelleri arasında her yaştan bayan aradığı tarzda ürünü kolaylıkla bulabilir. Her geçen yıl haşema modellerinde daha farklı renk ve model seçenekleri karşımıza çıkıyor. Bu sezon ön plana çıkan haşemalarda ise genellikle pembe ve mavi renkler dikkat çekiyor. Tek renklerin haricinde farklı renklerin bir arada olduğu ürünleri tercih etmek isteyenler de olabilir. Bu konuda da iki renkli mayolar arasında tercih yapabilirsiniz. İki renkli haşemamoyo modellerinde hem alt üt farklı olan tasarımlar hem de iki rengin hem altta hem de üstte kullanıldığı tasarımlar bulunuyor. Bu ürünlerde boneler ise daha çok tek enk olarak tercih ediliyor.

Boneli haşema modelleri tesettürlü bayanların en fazla aradığı ve kullandığı ürünlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Bazı haşemalarda bone yerine şapka kullanıldığı da oluyor. Fakat ayrı olarak bonenin kullanıldığı modeller daha fazla ilgi görüyor. Genç tesettürlü bayanların daha çok ilgisini çekecek olan çiçek ve geometrik desenli ürünler de yeni sezonda birçok markanın ürünleri arasında bulunuyor. Her yaşa ve her tarza uygun olarak tasarlanan haşema mayolar arasında siz de kendinize en yakışanı seçerek plaj şıklığı yakalayabilirsiniz.

Haşema Mayo Modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
kkk
Bu Yöntem Ayda 10 Kilo Aldırıyor

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
Gelin Makyaj Modelleri6
Gelin makyaj modelleri

Kapat