Hollywood 48 Hours İle Zayıflama

Hollywood 48 Hours İle Zayıflama
19 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 2.376 kez okundu.

Hollywood 48 Hours İle Zayıflama

İnsanlar her zaman düzgün ve fit bir vücuda sahip olmak isterler. Bu istek maalesef karşı konulmaz lezzetler karşısında bazen yenik düşmekte ve yemek yemenin limitini kaçırmış olmaktayız. Bu şekilde alınan kiloları çok hızlı bir şekilde vermek gereken durumlarda ise sağlıklı yolları tercih etmek gerekmektedir. Bunun içinde birçok diyet programı olduğu kadar çeşitli yollar ile de kilo vermeyi denemekte siniz. Eğer başarılı olamadıysanız sizin için yeni bir kilo verme yöntemi önereceğiz. Hollywood 48 Hours İle Zayıflamak için hiç geç değil.

Hollywood 48 Hours 1997 yılından beri yaklaşık on milyon insan üzerinde denenmiştir. Genellikle ünlülerin kullandığı iki günde beş kilo verdiren bu sıvı içeceği şok bir şekilde zayıflamasını gerektirecek kadar özel bir gün veya gecesi olanlarda kullanarak mükemmel sonuçlar elde etmişlerdir. Yalnızca şok diyet ile zayıflama ihtiyacı olanlar değil, detoks yaparak toksinlerden arınmak isteyenlerinde uyguladıkları bir diyettir.

Bu karışım birçok çeşit meyve ve bitki özünden oluşan ve özelliği sebebi ile vücuda detoks yaptırmaktadır. Bunu sağlarken vücut enerjisiz kalmaz çünkü içeriğinde vitaminler vardır. Hollywood 48 Hours ile zayıflama için bu sıvının su ile sulandırarak gün boyu içmelisi gerekmektedir. En güzel sonuç bu sıvının 48 saat boyunca tüketmeli sonucunda elde edilmektedir. İçerik olarak, E vitamini, D3 vitamini, filtre edilmiş su, B3 vitamini, elma, B6 vitamini, kızılcık, B2 vitamini ahududu, B1 vitamini, yaban mersini, B12 vitamini, böğürtlen ve çilek suyu konsantreleri , folik asit, A vitamini yer almaktadır. Hiçbir şey yenmeyip sadece Hollywood 48 Hoursun gün boyu dört porsiyon içilmesi halinde günlük dört yüz kalori alınmış olmaktadır.

Çok hızlı bir şekilde kilo verdiren düşük kalorili bu diyet vücutta kas oranında düşüşe sebep olduğundan haftada bir defadan fazla tekrarlanması sağlıklı değildir. Ya da günlük bir öğün yemek yerine bu sıvıdan bir porsiyon almak da olumlu sonuç almayı sağlayabilmektedir. Hollywood 48 Hours hamile veya emziren bayanlar için ve şeker hastaları için kesinlikle uygun değildir. Bu sıvıyı günlük beslenmeye destek olarak uygulamak alışkanlık haline de getirmemek çok daha sağlıklıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
Romatizmaya İyi Gelen Yiyecekler
Romatizmaya İyi Gelen Yiyecekler

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
1-ayda-10-kilo-almak
1 Ayda 10 Kilo Almak Mümkün mü

Kapat