Hypoxi İle Zayıflama

Hypoxi İle Zayıflama
30 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 1.826 kez okundu.

Hypoxi İle Zayıflama

Sonradan alınan kilolar hem sizin görünümünüz hemde sağlığınız için oldukça riskli bir durum içermektedir. Kilo almak zaman içerisinde olan ve size kendisini fark ettirmeyen, ta ki sizin bünyenizde meydana gelen değişimi fark etmeniz ile birlikte anlaşılan bir durumdur. Aldığınız kiloları vermek için bir çok yola başvuruyorsunuz.

Hypoxi, hem egzersiz hem de terapinin birleşmesinden oluşan bir vücut şekillendirme ve incelme yöntemidir. Bölgesel olarak yağ yakmak hedeflenmektedir. Vücudumuzda problemli bölgelere basınç terapisi uygulanarak kan dolaşımının hızlanması sağlanır ve böylece yağ yakımı hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleşmiş olur. Kan dolaşımımızın hızlanması ile birlikte metabolizmamızda aynı şekilde hızlanmaktadır.

Vücudumuzda bulunan bütün enerjiler kan vasıtası ile bütün bölgelerimize taşınmaktadır ve buna yağ da dâhildir. Vücut her zaman ilk önce yağı kullanır ve ve bu da kan dolaşımın en fazla olduğu yerlerde daha kolay gerçekleşir. Bu yüzden kan dolaşımımızın çok sağlıklı olması birinci derecede önemlidir. Ancak vücudumuzda sorunlu olan bölgelerimizde bu dolaşım çok iyi bir şekilde sağlanamadığı için yağ yakımı da çoğu zaman başarısız olmaktadır. Ve istediğimiz başarıyı elde etmekte çoğu zaman zorlanırız. Hypoxi’de ise amaç; problemli olan bölgelerimizde kan dolaşımını hızlandırmak ve ihtiyacımız olan bölgelerimizdeki yağ yakımını hızlı ve etkili bir şekilde sağlamaktır.

Hypoxi’de bölgesel olarak zayıflama ve incelme işlemleri sağlamaktadır. Bu seanslar sırasında bol ve rahat kıyafetler giyilmesi gerekmektedir. Yine seans sırasında ve aralarda bol bol su ve bitki çayları içilmesi önerilir. Fakat kahve gibi kafein içeren gıdalardan uzak durulması önerilmektedir.

En çok merak edilen sorulardan biri ise Hypoxi yaptırıldıktan sonra kaybedilen kiloların tekrar ve hızlı bir şekilde geri alınıp alınmayacağıdır. Bu işlemden sonra kilo alınsa bile uygulama yapılan bölgeye yağlar eskisi kadar yoğun bir şekilde yerleşmemekte ve alınan kilolar genelde bir bölgeye değil de vücudun tamamına eşit miktarda dağılmaktadır. Hypoxi yönteminin sağlığa kesinlikle bir zararı ve bilinen bir yan etkisi kesinlikle yoktur. Tam tersine kan dolaşımımızı düzenlediği için sağlığımıza olumlu katkıları bulunmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
bakimli-gorunmenin-sirlari-
Bakımlı Görünmenin Sırları

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
makyaj-temizleme
Makyaj Sonrası Temizlikte Püf Noktalar

Kapat