Japon Diyeti İle Kilo Verin

Japon Diyeti İle Kilo Verin
30 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 2.054 kez okundu.

Japon Diyeti İle Kilo Verin

Aldığınız fazla kilolardan artık sizlerde çok sıkıldıysanız ve benim gibi kilo vermeye karar verdiyseniz hangi diyeti yapmalıyım diye düşünmeye son verin. Çünkü sizlerde Japon diyeti ile kilo verebilirsiniz. Üstelik bunu kolaylıkla yapabileceksiniz. Kilo almak size kolay görünebilir ama aslında oda zor bir uygulamadır. Bazı insanlar istedikleri halde kilo alamazlar çünkü bünye her insanda farklı çalışmaktadır. Ne yesem yarıyor diye söylenen insanları görmüşsünüzdür, işte bu tür kişiler ne yerseler yesinler kilo almaya devam etmektedirler. Gün geldiğinde bu ileri düzeyde bir kilo sorununa dönüşmektedir. Bunun önüne geçebilmek için düzenli beslenme alışkanlığı edinmeli ve sporu hayatınızdan eksik etmemelisiniz. Spor yapan bireyler her zaman hayata hem daha pozitif bakar hem de daha hareketli oldukları için gün içerisinde fazlaca kalori tüketmektedirler. Sizlerde kilo veremeyenlerdenseniz bir de Japon diyeti denemelisiniz. Japon diyeti sayesinde 13 günde 13 kilo verebilirsiniz.

13 günde 13 kilo vermek istemez misiniz? Yanlış duymadınız, sadece 13 gün ve 13 kilo. Bakmayın sayının insan dilinde uğursuz olduğuna, 13 günde 13 kiloyu birazdan ismini vereceğim diyet ile verebilirsiniz. Adı Japon Diyetidir.

1-Diyete başlamadan önce hafif yiyecekler yiyin.

2-Üç beyazdan kesinlikle uzak durun(tuz-şeker-un)

3-İlk sabah suda pişmiş 2 yumurta, lahana salatası, 1 bardak domates suyu. Bunun akşamında ise 200 gr. zeytinyağında kızartılmış balık yiyin.

4-2. sabah Türk Kahvesi ile siyah ekmek. Öğlen, suda pişmiş balık, zeytinyağlı sebze salatası tüketin. Akşamında ise 100 gr. sığır eti, bir bardak yoğurt.

5-2. günü aynen tekrarlayın, 10 gün.

6-On günden sonra gelen sabahı yeşil çay ile karşılayın. Öğlen soğutulmuş 200 gr. sığır eti ile meyve tüketin. Meyvenin miktarı önemli değil. Akşamında ise 2. akşamı tekrar edin.

Diyetisyenlere servet harcamadan okuduğunuz makale ile 13 günde 13 kilo verebilirsiniz. Teknolojinin üstadı olan Japonlara güvenin ve sağlığınıza kavuşun. Sadece sağlık mı? Çok sevip de giyemeyip raflara kaldırdığınız kıyafetlerinize gönül rahatlığına giyebilirsiniz. Sadece kıyafetler mi?

Başta eşinize, eşinizden sonra çoluğunuza çocuğunuza gayet şık görüneceksiniz. Sevdikleriniz ile beraber faaliyetler yapmak artık sizler için kabus olmayacak.

Japon diyetine güvenin, hayatınızı fevkaladenin üstünde güzelleştirin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
haftada 2 kilo
2 Haftada 4 Kilo Verin !

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
256011
Karaciğeri En Çok Yoran Gıda…

Kapat