Jessica Alba’dan Güzellik Sırları

Jessica Alba’dan Güzellik Sırları
26 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 4.282 kez okundu.

Jessica Alba Fit Vücut Sırları

  1. Jessica Alba, düzgün bir fiziğe sahip olmak için beslenme alışkanlığının önemli olduğunu söylüyor. İki kere hamilelik yaşayan birine göre oldukça güzel bir vücuda ve yüze sahip olan ünlü güzelimiz, dikkat ettiği birkaç güzellik sırlarını sevenleriyle paylaştı.
  2. Birçok bayanın kilolu olmasını nedeni tüketilen gıdaların sağlıklı olmayan kimyasal içerikli ürünler olduğunu düşünüyor. Organik gıdaları tercih ederek hem sağlıklı hem de fit bir vücuda sahip olabilirsiniz.
  3. Jessica Alba, güzelliğinin sırrı için en önemli şeylerden birinin yeşil sebzeler olduğunu söylüyor. Öğünlerinden birinde mutlaka; semiz otu, roka ve marul yiyerek formunu koruyor. İki tane çocuğu olduğu dönemlerde 15-20 kilo fazlası bulunan güzelimiz, bu yeşil sebzeler sayesinde eski formuna kavuşmuş. Ayrıca, salata yaparken lezzet katmak için kullanılan sosları kullanmayarak kalori alımını azaltmış.
  4. Jessica Alba, bazı kişilerin şekerden kurtulmak için tatlandırıcı ürünler kullandığını ve bunun çok riskli olduğunu söylüyor. Bu tür ürünler, tatlı ihtiyacını karşılasa gibi görünse de zamanla insanları acıktırarak daha çok yemeğe itiyor ve bu da kilo almaya neden oluyor. Truvia, Stevia tatlandırıcıları seçmenin daha sağlıklı olduğu da verdiği güzellik sırları arasında yer alıyor.
  5. Güzel yıldızımız, mutlaka bir öğünde sebze yemeği tüketilmesi gerektiğini söylüyor. Böylece bir öğünde düşük kalori alarak kilo vermenin kolay olacağını söylüyor. Ara öğünlerden acıktığınızda sebzeleri çiğ olarak tüketmenin sağlıklı yoldan kilo vermek ve formda kalmak için önemli olduğunu dile getiriyor. Domates, salatalık, biber yiyerek açlığınızı düşük kalorili sebzeler ile bastırabilirsiniz.
  6. Vücut ve yüz güzellik sırları arasında en önemli yeri su tutuyor. Sabah uyandığında ve her öğünden önce bir bardak ılık su içerek formda kalmayı başarıyor. Bazı kişiler psikolojik olarak acıktığını hisseder, önce bir bardak su içerek bir süre bekleyin, bu yetmediyse hafif bir şeyler yiyin.
  7. Açlığı bastırarak formda kalmanın en güzel sırlarından biri de sebze suyudur. Birçok ünlü gibi Jessica Alba da, acıktığında sebze suyu içerek az kalorili ve sağlıklı yol ile açlığını bastırıyor.
  8. Jessica Alba güzellik sırları şimdilik bu kadar, ünlülerin güzellik sırları nelerdir yazımızı okuyarak diğer yabancı ünlülerin nasıl güzel kaldığı hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
profesyonel Güzellik Maskesi Seçimi
Güzellik Maskeleri

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
Yağ Yakan Bitki Çayları
Yağ Yakan Bitki Çayları

Kapat