Kanser Aşısı Maxiwax

Kanser Aşısı Maxiwax
2 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 2.803 kez okundu.

Kanser Aşısı Maxiwax Nedir

  • Kanser aşısı için Türkiye ve birçok ülkeye yeni bir umut doğdu. İsviçre’nin Cenevre Üniversitesi’nde yapılan araştırmalar sonucu bulunan yeni aşı maxiwax, vücudun bağışıklık sistemini aktif hale getirerek kanserli hücreler ile savaşmasını sağlıyor. Kanser nedeni ile vücudunuz çok zayıf düşer ve bağışıklık sisteminiz çalışmamaya başlar, bu durumda kansere yenik düşerek istemediğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz. kanser aşısı maxiwax, kanserli hücrelerin sardığı bağışıklık sisteminin canlanıp mücadele etmesini sağlayarak kişiyi hayata bağlar.

Kanser Aşısı Maxiwax Nasıl Uygulanıyor

  • Kanser aşısı Maxiwax, immünoterapi yani bağışıklık sistemine uygulanan terapi olarak adlandırılıyor. Kanserli hastanın vücudundaki derinin altından aşı ile mekanizma entegre ediliyor. Dr. Nicholas Mach tarafından geliştirilen mucizevi kanser aşısı ilk testleri başarı ile geçmeyi başardı. Eski kanser durdurma yöntemlerini deneyip hiçbir başarı sağlanamamış olan 4 kişi üzerinde maxiwax testleri yapıldı. Bağışıklık sistemini güçlendiren maxiwax ileri düzey 15 kanser hastasında denendikten sonra sonuçları açıklanacak.
  • Birçok kanser tedavisi sadece önlemeye yöneliktir, yani kanseri bir süre durdurursunuz ama yıllar sonra ortaya daha güçlü olarak geri döner. Maxiwax yöntemindeki amaç kanserli hücrelerin bağışıklığa karşı boyun eğmesini sağlayarak bir daha ortaya çıkmasını önlemektir.

Kanser Aşısı Maxiwax’ın Diğer Aşılardan Farkı Nedir

  • Dünya üzerinde birçok Doktor ve Bilim Adamı, kanseri yok etmek için yoğun çaba sarf ediyor. Diğer kanser aşıları genelde protein parçaları kullanılarak yapılıyor, yeni yöntem maxiwax ise kanser hücrelerinin tamamı ile savaşıyor. Birçok kanser tedavisinde bölgesel durdurma çabası vardır, sadece kanserin etkili olduğu yere tedavi uygulanır. Maxiwax sayesinde kanser bütün olarak yok edilebilecek, ayrıca bu yeni tedavi bütün kanser çeşitlerinde kullanılabilecek.

Yurt Dışından Kanser İlacı Temini

  • Kanser ve nadir şekilde bulunan hastalıklar için Yurt Dışında reçete ile satılabilen ilaçları ülkemize getirebilmek için Sağlık Bakanlık’ından gerekli yetki belgeleri alınmıştır. Ülkemizde bu yetkinin olmaması nedeni ile birçok firma kaçak yollar ile bu ilaçları satmaya çalışıyordu ve bu da büyük bir tehdit unsuruydu. Yeni sistem takip ve izleme ile birlikte ilaçlardaki sahtecilik önlenerek gereksiz can kayıpları yaşanmayacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
Fazla kilolarınızı hangi kıyafetlerle gizleyebilirsiniz
Fazla kilolarınızı hangi kıyafetlerle gizleyebilirsiniz

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
abm1
Mucizevi Bitki Aloe Vera

Kapat