Kansere Karşı Doğal Çözüm !!!

Kansere Karşı Doğal Çözüm !!!
2 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 1.845 kez okundu.

Kanser hücreleri her insanın vücudunda var olan ve bazı bedensel sorunlar neticesinde maalesef ki  hücre bünyesinde sorun oluşturarak cereyan edebilmektedir…

Gün geçtikçe kanser riskinin arttığı günümüz dünyasında, tıp sektörü çok gelişse de hiç bir zaman üretilen çözümler %100 değildir. Milyarlarca ilaç piyasaya sürülse bile, bu ilaçların yan etkileri de korkunç derece de olduğu görülmektedir. Kanser tedavisi için ise bu yan etkiler daha da büyüktür. Kemoterapi tedavisindeki saç dökülme gibi başlıca yan etkiler görülmektedir. Kemoterapi kanseri tedavisi amaçlı bir uygulama olsa bile insan üzerinde bedensel ve  psikolojik olarak bir çok olumsuz etki bırakmaktadır.

Kanser hücrelerini kemoterapi yardımı ile öldürmek için uygulanan tedavi yöntemi yıllardan beri uygulanmaktadır… Fakat son günlerde Uluslararası Sağlık Bilimleri Enstitüsünün yaptığı deneylerin sonunda göre inanılmaz bir sonuç ortaya çıktı. Sonuç ise, doğal olarak yenilen limonun etkisi sorunlu kanser hücresinin ölmesi için ciddi anlamda bir etki sağlıyor ve bu etki ise kemoterapi tedavisinden çok daha etkili ve yan etkisi de yok !

Her insanın, limonu tüketmesi gerektiğini söyleyen uzmanlar sağlığımızı kaybetmeden önce kesinlikle limon tüketmemiz gerektiğini söylüyor. Çünkü limon içerisindeki etken maddeler sayesinde vücutta ki bir çok sorunlu bölgeyi tamir ediyor.

Yapılan bu son araştırma da da Uluslararası Sağlık Bilimleri Enstitüsü limonun, kanserin her tipine karşı savaş açarak etkili olduğunu iddia ediyor.

Bunun yanında, bağırsaklardaki kurt ve parazitlere de iyi geldiğini söylüyorlar. Yüksek tansiyonu dengeleyen limon, sinir bozukluğuna, strese de iyi geliyor.

Son 50 seneden beri bir çok deney laboratuvarları limon üzerinde etkili çalışmalar yapıyor ve 12 kanser tipi üzerinde olumlu sonuç gösteren limonun kötü huylu kanser hücrelerini yok edebiliyor. Limonun, kemoterapi tedavisinden binlerce kat daha etki olduğunu ortaya süren bu araştırmalar gerçekten de korkunç bir gerçeği de ortaya sunarak, ilaç üreticilerinin tepkisini çekiyor ve tıp dünyasınında ikiye bölünmesine yol açıyor.

Önümüzde ki yıllarda daha da çok tartışılacak bir konu olan limon-kemoterapi tercihini sizde vicdanınıza ve araştırmalarınıza göre tercih edebilir, sağlık adına bilinçli bir şekilde kendinize ve sevdiklerinize sunabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
Biberiye Yağının Faydaları Ve Zayıflamaya Etkileri
Biberiye Yağının Faydaları Ve Zayıflamaya Etkileri

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
nar-faydaları
Narın Vücudumuza Sağladığı 7 Fayda

Kapat