Kas Yapmak İsteyenlere Tavsiyeler

Kas Yapmak İsteyenlere Tavsiyeler
5 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 1.832 kez okundu.

Kas Yapmak İsteyenlere Tavsiyeler

Bazen daha güzel görünmek için bazen de sırf başkaları beğeniyor diye kas yapma gereksinimi duyarız. Özellikle son yıllarda erkekler spor salonlarına daha çok gitmeye ve kas yapmaya daha çok önem vermeye başladı. Bunda televizyonlarda yer alan sinema ve dizilerde yer alan oyuncuların kas şovları teşvik etti diyebiliriz. Sizlerde daha güzel bir vücuda sahip olabilmek için size vereceğimiz önerileri uygulayabilirsiniz.

KASLI VE SAĞLIKLI BİR YAŞAM

Günümüzde kadınlar kadar erkekler de fiziki görünümüne önem gösterir oldu değil mi? Artık sadece erkekler fiziği güzel kadınlar istemiyorlar yanısıra kadınlar da kaslı , vücut geliştirmiş kişilere karşı cezboluyorlar. Ve artık hayallerindeki erkeğin profilini böyle şekillendiriyorlar.

Peki sadece fiziki görünüm için mi kas yapmalı erkekler? Görünüşte öyle gözükse de aslında sağlıksal açıdan da önemli böyle bir fiziğe ulaşırken yapılanlar. Kas yapmak isteyen erkeklere tavsiyeler öyleyse işte burada. Öncelikle bunun için bir fitness spor salonuna gitmelisiniz. Evde yapılanlar tabiki de yetersiz olacaktır. Ve mutlaka vücut geliştirme federasyonuna bağlı spor salonlarını tercih edin. Bu çok önemli. Yapacağınız düzenli antremanlar ve sizi zorlayacak hareketleri denemeniz bu yolda atacağınız adımların başında gelir.

Gittikçe artan ağırlıklar sizin de gelişiminizin göstergesi olacak. Günlük hayatınız içerisinde dinlenmeye de vakit ayırmalısınız. Ancak dinlence zamanlarınızı çok uzun tutmak , sporu sadece fitness center da bırakmak , hayatın içine katmamak size beklediğiniz vücut tipine ulaşmakta katkıda bulunmayacaktır. Sporun yanında beslenmenize dikkat etmek de bir o kadar önem taşır. Doğru beslenmezseniz spor yaparken sizi etkileyecektir. Çabuk yorulup dermansız kalmanıza sebebiyet verecektir.

Bol bol su için suyu hayatınızdan hiç eksik etmeyin. Suyun faydaları saymakla bitmez sizi spor yaparken de en iyi dostunuz su olacaktır. Size vücut geliştirmenin artı olarak katacakları şunlardır; kaslarınız güçlenir, vücut yağlarınız erimiş olur, kan dolaşımınız düzenlenir, kalp daha sağlıklı bir şekilde görevini sürdürür, göğüs kafesiniz genişler ve de rahatça nefes alıp verirsiniz. Sizlerde bu uygulamalar sayesinde çok daha sağlıklı ve güzel görünen bir vücuda sahip olabilirsiniz. Sağlıcakla kalın, hoşçakalın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
makyaj4
Makyaj Yapanlar Buraya Gelsin

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
evde-dis-beyazlatma-yollari-nelerdir
Evde Diş Beyazlatma Doğal Yöntemleri Nelerdir

Kapat