Kına Gecesi Saç Modelleri

Kına Gecesi Saç Modelleri

Gelin adaylarının düğün tarihi yaklaştıkça heyecanları kat kat artmaktadır. Bu heyecanları yaşamak her gelin adayı için oldukça önemli ve hoş duygulardır. Kına gecesi gelene kadar gelin adayının hazırlık yaptığı bir sürü şey vardır. Bu hazırlıkların tabi ki de kına saç modelleridir. Gelin adayını kına gecesi özel olduğu için gelin olacak kişinin de görkemi ve şıklığı ile de geceye damga vurması beklenir.

Gelin Adayları Dikkatine

Kına için düz ya da dalgalı bir saç tercih ederseniz bu sizi oldukça sade ve doğal gösterecektir. Kına için günlük hayatta kullandığınız saçları da tercih edebilirsiniz. Bunun için kuaförünüzden yarım alabilirsiniz. Sizin yüzünüze ve kıyafetinize uygun saç modelini gösterecektir. Burada önemli bir detay da fazla abartmaya gidilmemesidir. Kına gecelerinde rahat bir saç ve rahat bir makyaj yapılması sizi kınada gayet rahatlatır. Çünkü kına geceleri genellikle hem sevinç hem hüzün duygularının bir arada yaşanacağı bir gece olacaktır.

özel kesim Kına Saç ModelleriKına saç modelleri giyimimiz ve konsept ile uyumlu bir tarz yaratma gerekliliği doğurmaktadır. Öncelikle tasarımımız belirledikten sonra genelde kaftan modellerine uyum sağlamak adına fes gibi baş aksesuarlarına uyum sağlaması ve tutunması toplu modellerde düşünülebilir. Dağınık topuzlar yandan toplanan lüle bırakılan doğal görünümler ya da yüksek topuzlar sadece ekstra tül tasarımı ile de rahatlıkla kullanılabilir. Bu gün sizin en özel gününüz ona göre kimsenin sizin güzelliğinizin önüne geçmesine izin vermeyin bunu şıklığınız ve sadeliğiniz ile gerçekleştirebilirsiniz.

Kına Gecesi Saç Modelleri Foto Galeri

Gelinlerin kına gecelerinde tercih edebileceği uygun saç modellerinden derlediğimiz foto galeri sayfamızda birbirinden güzel kına gecesi saç modellerini bulabilirsiniz.Sizlerde kına gecenizin daha özel olmasını istiyorsanız tercih edeceğiniz elbise kadar saç modelinize de önem gösterin unutulmaz karelerin çekileceği bu özel günde sizlerde özel olmalısınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
Cildinize Bitkisel Çözümler
Cildinize Bitkisel Çözümler

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
sivilce-izlerine-dogal-cozum
Sivilce İzleri İçin Evde Çözüm

Kapat