Kış İçin Güzellik Önerileri

Kış İçin Güzellik Önerileri
28 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 2.216 kez okundu.

KIŞ İÇİN GÜZELLİK ÖNERİLERİ

Kadınlar, yazın güzel olmayı kolaylıkla başarabilirken, kışın bu konuda zorlanmaktadırlar. Eğer sizde kış için güzellik önerileri istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Öncelikle başlamamız gereken yer cilt. Cildimizin sağlıklı bir görünüme sahip olmasını istiyorsak en önemli şey düzenli bir uyku uyuyabilmektir. Yatış saatlerinizi düzenli bir şekilde ayarlayabilirseniz ve uzmanların önerdiği gibi ortalama 8 saat uyursanız ciltteki kırışıklara ve gözaltınızdaki lekeleri en aza indirgeyebilirsiniz.

Yazın her ne kadar da cildimiz güneşten faydalansa da bunun yanında güneş ışınlarının zararlı etkenlerine de maruz kalmıştır.  Bunun için her kadının yaptığı gibi fondöten kolay bir çözümdür. Sadece cildinize en uygun fondöteni bulmak ve tonunu ayarlamanız yeterli mi?  Ne yazık ki hayır.

Cildimizi en güzel şekilde fondötene hazırlamalıyız.  Fondötenden önce iyi nemlendirilmiş bir cilt fondötenin emilimini daha iyi yapar ve kusursuz bir görünüme imza atmış olursunuz. Son olarak da yatmadan önce cildinizi makyajdan arındırmayı unutmayınız.

Eğer yatmadan önce cildinizi kirlerden ve makyajdan arındırmazsanız cildinizi yaşlandırma konusunda katkıda bulunmuş olursunuz. Bir sonraki kısım da olmazsa olmaz dudaklar. Yazın daha çok ten rengi rujlar kullanmışsanız artık onlara veda etmenin vakti çoktan geldi. Kışa çarpıcı renkte dudaklarla girmek güzelliğinize güzellik katacaktır.

Kış İçin Güzellik ÖnerileriVe geldik en önemli şeye… Kıyafetler. Bu kış en tercih edilen renk görünen o ki kırmızı. Siz de kışı kırmızıyla geçirin. Eğer kolay bir kombin istiyorsanız, yüksek bel siyah dar paçanızın üstüne kırmızı bir pançoyla tamamlayabilirsiniz. Ve ayakkabılar… Görüldüğü üzere bu kış kalın topuklu botlar çok beğeniliyor. Eğer halen sizde yoksa kaçırmadan alın bir tane ve kışın keyfini çıkarın.

Kıyafeti ve cildi halettik fakat tek bir sorunumuz kaldı. O da kilo. Kış dolayısıyla dışarıda yürüyüş ve spor faaliyetleri azaldığından dolayı buradaki görev size düşüyor. Öncelikle beslenmenize çok dikkat etmelisiniz. Beslenmenin yanında hareketin de rolü büyük olduğundan yatmadan önce mekik çekmek, bel ve karın bölgelerinizdeki yağlanmadan sizi rahatlıkla kurtaracağına emin olabilirsiniz.

Bunları uygularsanız kış boyunca sağlıklı bir cilt elde etmenin yanı sıra güzel bir görünümü de elde etmiş olursunuz. Güzel bir kış geçirmeniz dileğiyle…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
Diyet Çayları
Diyet Çayları

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
Kas Yapmak İsteyenlere Tavsiyeler
Kas Yapmak İsteyenlere Tavsiyeler

Kapat