Kolay Zayıflama Yöntemleri

Kolay Zayıflama Yöntemleri
3 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 2.484 kez okundu.

Kolay Zayıflama Yöntemleri ile Ayda 5 Kilo
Herkesin hayalini kurduğu fit bir vücuda sahip olmak ve sağlıklı bir şekilde yaşamak.Sırf bu amaçlar için ağır diyetlere katlanıyorsunuz. Bazen yemeden içmeden kesilip kilo vermek için çabalıyorsunuz. Fakat ne yaparsanız yapın olumlu sonuç alamıyorsanız yanlış yöntemleri deniyorsunuzdur. Sizin gibi ne yaparsa yapsın kilo veremeyenler için hazırladığımız kolay kilo verme yöntemleri ile basitçe kilo vereceksiniz.

1 – ) Bir ayda 10 – 20 kilo verebilirsiniz yalanı!

En çok düşülen hatalardan bir tanesi de insanların büyük umutlar ile vadedilen bu büyük ihtamallere inanmasıdır. Kilo veririm umudu ile her yöntem denendiğinden her yerde şu diyeti yapın 10 kilo bu diyeti yapın 20 kilo verin gibisinden haberlere de inanılmakta ve ne olduğu bilinmeyen diyetler uygulanmaktadır.

Bir kişinin sağlıklı bir şekilde bir ayda verebileceği max kilo 10 kilodur. Fazla ve hızlı kilo verilmesi sağlığınızı tehlikeye atacağından hem de cildinizin sarkmasını sağlayacağından tavsiye etmiyoruz. Bunun yerine doğal yollardan yavaş ama etkili bir şekilde kilo vermek en mantıklısı olacaktır.

İlk Kuralımız; “Çok Hızlı Kilo vereceğim” düşüncesini ortadan kaldırmak olmalıdır.

2 -) Bu Zayıflama hapını arkadaşım kullandı 10 kilo verdi.

Yapılan yanlış uygulamalardan bir tanesi de içerisinde Sibutramin adlı kimyasal içeriği bulunduğu “Zayıflama hapı” ve ya “zayıflama ilaçları” adı altında satılan ilaçların etkisi şüphesiz ki olmaktadır. Fakat burada dikkat edilmesi gereken nokta daha sonrasıdır. Bu haplar başarılı olsa da metabolizmaya çok hızlı bir şekilde etki ettiğinden sağlığınız için ciddi sorunlar oluşturmaktadır. Bu hapların Türkiye’de satışı yasak olsa da hala el altından satılmaktadır. Bu hapları kullanmayın , zaten bu gibi hapları hiç kimse tavsiye etmemektedir.

 

2. Kuralımız Kimyasal İçerikli Zayıflama İlaçlarından Uzak Durmak

 

 

3- ) Bir Arkadaşım bu diyeti uygulayarak ayda 15 kilo verdi

Yine düşülen hatalardan bir tanesi arkadaş kurbanı olmak. Diyet listesi hazırlarken internetten yararlanarak her bulduğunuz diyet programını bilinçsiz bir şekilde uygulamak. Aslında başarılı ve doğal diyetleri incelerseniz sağlıklı bir diyet listesinde vücudunuz için gerekli bütün besinleri göreceksiniz. Bunun yerine size emirler veren şunu yiyin bunu yemeyin şunu yapmayın gibi sizi sıkacak diyet listeleri hem sizi strese sokacağından hem de sağlığınızı tehlikeye atacağından sizi kilo vermekten soğutabilirler.

3. Kuralımız sert ve ağır diyet programlarından uzak durun!

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
tretin-krem-ile-sivilce-tedavisi
Tretin Krem ile Sivilce Tedavisi

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
kahvalti-neden-onemli
Kahvaltı Neden Önemli?

Kapat