Lahana İle Zayıflama

Lahana İle Zayıflama
18 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 1.754 kez okundu.

Lahana İle Zayıflama

Kilo vermek için terci ettiğiniz diyetlere daha sağlıklı besinleri katarak da

Lahananın yağ yakıcı özelliği diyet konusunda araştırma yapan bütün uzmanların ortak görüşü haline gelmiştir. Özellikle beyaz lahanadan yararlanmanın birkaç yolu bulunmaktadır. Bütün gün tüketebileceğiniz bir çay yaparak tüketebileceğiniz gibi, salatalarınızı da dâhil edebilirsiniz. En etkili olarak bilinen bir diğer yöntem ise lahana çorbasıdır. Lahana çorbasını da gün boyunca tüketebilirsiniz. Sağlıklı ve kalıcı kilo vermeniz için bu tarifi sizinle paylaşalım. Lahana çorbasıyla haftada 5 kilo verebilirsiniz. Bu diyette yağ yakımı çok güçlüdür. Ne kadar bu çorbadan tüketirseniz o kadar fazla kilo vermeniz mümkündür. Bu diyet 7 gün sürmektedir.

Çorbanızı hazırlarken lahana, bir demet maydanoz, domates, yeşilbiber, havuç ve bol miktarda soğan kullanılmalıdır. Malzemeler bir tencerede yeterli derecede damak tadına göre pişirilmelidir.

  1. gün: Gün boyunca muz ve karpuz hariç her türlü meyveyi yiyebilirsiniz. Çorbanızı da bol miktarda tüketebilirsiniz.
  1. gün: Bu gün pişmiş veya pişmemiş sebzeler yiyebilirsiniz. Bir patates akşam yemeğinde tüketebilirsiniz. Çorbanıza devam edin ve hiç meyve yemeyin.
  1. gün: Patates dışında dilediğiniz kadar sebze ve meyveyi çorbanız ile birlikte tüketebilirsiniz.
  1. gün: Muz, yağsız süt ve dilediğiniz kadar çorbanızı tüketin.
  1. gün: Bugün kırmızı et ve domates tüketebilirsiniz ve en az 1 kâse çorbanız dan tüketebilirsiniz. Bol bol su için.
  1. gün: Et ve sebzeyi birlikte tüketebilirsiniz ancak 1 kâse çorba tüketin.
  1. gün: Esmer pirinç, sebze ve meyve tüketebilirsiniz. Yine çorbanız dan 1 kâse tüketin.

Bu diyette önemli olan bir kaç kural vardır. Diyetiniz sırasında alkol tüketiminden kesinlikle uzak durmalısınız ve bol miktarda su tüketmelisiniz. Bu diyeti eksiksiz uyguladığınız takdirde bir hafta sonunda ortalama olarak rahatlıkla 5 kilo vermiş olursunuz. Bu da zayıflama konusunda oldukça güzel bir başlangıç olacaktır. 5 Kilo verdiğinizde vücudunuzda gözle görülür bir değişiklik olacaktır buda sizi teşvik edecek ve daha fazla kilo vermeniz için örnek teşkil edecektir. Bende kilo verebiliyorum düşüncesine sahip olmanız bile sizi mutlu etmeye yetecektir. Daha sonra diyeti biraz daha geliştirerek daha başarılı bir çizgi yakalayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
kuru-saclar-icin-dogal-maskeler
Kuru Saçlar için Maskeler

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
Gün Geçtikçe Neden Yaşlanırız
Gün Geçtikçe Neden Yaşlanırız?

Kapat