Makyaj Çantasında Bulunması Gerekenler

Makyaj Çantasında Bulunması Gerekenler
6 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 1.793 kez okundu.

Evden çıkarken çantasında makyaj malzemeleri olmadan çıkamayanlardan mısınız? Özellikle işten ya da okuldan sonra arkadaşlarınızla buluşacak ya da bir partiye katılacaksanız, yanınıza daha büyük bir çanta ve daha işlevsel ürünler almanızı öneriyoruz. Günün geri kalanında da temiz ve bakımlı bir cilt, muhteşem dudaklar ve bakımlı ellere sahip olmak için makyaj çantanızda bulundurmanız gereken bazı bakım ürünleri ve makyaj malzemeleri var. Güzelliğin ayrıntıda gizli olduğunu unutmayın. Önemli bir davete katılmak için fazla vaktiniz ya da eve uğramak için zamanınız yoksa, sadece 5 dakikanızı ayırarak güzel görünmeyi başarabilirsiniz.

Cildinizi Işıldatın

Akşam bir partiye katılacaksanız, çantanızda taşıdığınız likit bronzlaştırıcınızı vücut losyonunuz ile karıştırarak cildinize uygulayın. Bu sayede, cildiniz daha parlak ve ışıl ışıl görünecek. Aynı işlemi, vücut sıkılaştırıcı kreminiz ile de uygulayabilirsiniz. Özellikle dekolte bölgesi ve kollarınıza uyguladığınızda, elbiseniz çok daha fazla dikkat çekecek.

Çok Amaçlı Parlatıcı 

Çantanızda şeffaf bir parlatıcı taşımak çok işinize yarayacak. Parlatıcınızı sadece dudaklarınız için kullanmayın. Elmacık kemiklerinizi belirginleştirmek ve kaşlarınızı sabitlemek için de yine şeffaf parlatıcınızı kullanabilirsiniz. Parlatıcı ile yapacağınız aydınlatıcı efekt yüzünüzün muhteşem görünmesini sağlayacak.

Saçlarınızın Havasını Değiştirin

Çantanızda taşıyacağınız bir broş ya da taşlı bir toka, basit ve sıradan bir at kuyruğu yaptığınız saçlarınızın havasını anında değiştirecek.

Bacaklarınızı İhmal Etmeyin

İş çıkışı yanınızda taşıdığınız parti elbisesini giyecekseniz, bacaklarınızı da ihmal etmeyin. Ya da ağda yapmak için fazla vaktiniz yok. Peki, şimdi ne yapacaksınız? Çantanızda taşıyacağınız bir epilatör çok işinize yarayacak. Bebek yağı, bacaklarınızı alırken daha pürüzsüz bir tene kavuşmanızı sağlayacak.

Buğulu Bakışlar Yaratın

İşten ya da okuldan sonra başka bir yere gidecekseniz ve görünümünüzü tazelemek istiyorsanız, göz makyajınızla işe başlayın. Buğulu göz makyajı geceler için vazgeçilmezdir. Siyah bir göz kalemi ve far ile elde edeceğiniz buğulu bakışlara sahip olmanızı sağlayacak.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
Aloe Vera Jelinin Saça Faydaları
Aloe Vera Jelinin Saça Faydaları

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
Mutluluk Veren Çikolatanın Yarar Ve Zararları
Mutluluk Veren Çikolatanın Yarar Ve Zararları

Kapat