Matwork Pilates İle Zayıflama

Matwork Pilates İle Zayıflama
17 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 1.746 kez okundu.

Matwork Pilates İle Zayıflama

Aldığınız fazla kilolar artık canınızı sıkmasın,çünkü sizin için eski alışılmış diyet programlarından tamamen farklı bir uygulamayı tanıtacağız. Bu yöntem ile hiç kilo veremiyorum diyen kişiler bile kolaylıkla kilo verebilecekler. Yapmanız gereken biraz azimli olmak ve her zaman spor yapmaktan kendinizi alı koymamanız lazım. Spor vücudunuz için oldukça faydalı ve sağlığınız içinde önemlidir. Spor yapmak sadece vücut direncimizi havada tutan bir özellik değildir. Spor yaparak kilo veren insanların son dönemlerde arttıklarını görebiliyoruz. Çünkü spor yapmak sadece vücut direncini düzeyli bir şekilde incelen bir birikim değildir, spor üzerinde durulduğu takdirde her alanda kolaylıkla zayıfla yöntemlerinde bulmuş oluruz. Şöyle bir bakıldığı zaman spor yapmayan insanların daha kısa sürede zayıfladıklarını görebiliyoruz. Oysaki spor yaparak 71 yaşında olmasına karşın halen 18 yaşında ki bir insandan daha kaslı ve yağ oranı daha düşük insanların olduklarını görebiliyoruz. Obezitenin artımı ile özellikle Amerika’dan sıçrayarak Türkiye ye gelen spor yapma alışkanlığı zayıf insanlarında daha düzeyli spor yaparak daha fit bit vücuda kavuşacaklarını belirtisidir.

Sadece kilo oranın dengede tutarak ve yağ oranı azaltarak kilo verip iri yapılı olan insanlar da günümüzde sıklıkla karışımıza çıkarlar. Şöyle bir bakıldığı zaman etrafımızda ki her tanıdığımız dolaylı veya direkt yollar ile spor ile uğraşıp vücut düzeyini orantılı tutmak isteğini günümüzde görebiliyoruz. Sporda da yine bu tür şeyler ile karşılaşmamız mümkün.

Spor yapmak için birden fazla alet bulunurken en çok üzerinde durulan hatta bayanlar tarafından sıklıkla tercih edilen son dönemlerde de erkeklerinde ilgi göstermiş oldukları plates tam bir vücut dehası olarak bilinen insanlara sunmuş olduğu top üzerinde durma ve çeşitli hareketler sayesinde yağ yakımını ve dolayısıyla kilo verimi sağlayan Türkiye’nin ilk plates eğitmeni olan Ebru Şallı’nın kilolu hastalarına özellikle önermiş olduğu Matwork Pilates ile Zayıflama yönteminin etkisini kendisi de hissetmiştir. Bir eğitmen karşında yapılan plates le karşımıza çıkan bu durum plates dehasını yeniden bulmuşcasına unvana kavuşturur. Büyük esnemeler sonucu oluşan Matwork Pilates ile Zayıflama yöntemi sıklıkla kullanılan bir yöntemdir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
jessica-alba-guzellik-sirlari
Jessica Alba’dan Güzellik Sırları

Kapat
İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız...
ruj-rengi-nasil-secilir
Kişiye Özel Ruj Rengi Nasıl Seçilir

Kapat